גבר ונער בן 16 מואשמים באונס בת 14 בנשר

לפי כתב האישום השניים שיקרו לקטינה ולקחו אותה לצימר ששכרו. לאחר ששתתה אלכוהול אנסו אותה בעת שחשה מטושטשת ולא יכלה להתנגד. גבר נוסף מואשם במעשים מגונים בנסיבות מחמירות

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נעה שפיגל
נעה שפיגל

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד שני תושבי נשר בשנות ה-30 לחייהם וקטין בן 16, בגין אונס ומעשים מגונים בנסיבות מחמירות בבת 14 בעיר.

הנאשמים הם אביב בנלולו, בן 31, המואשם בעבירת מעשים מגונים וטל אזולאי, בן 33 המואשם גם באונס. לשניים יש הרשעות קודמות בעבירות סמים ורכב. לבנלולו הרשעות קודמות גם בגין הפרעה לשוטר ותקיפת שוטר. שמו של הקטין, המואשם אף הוא באונס, אסור לפרסום. 

לפי עובדות כתב האישום, בדצמבר האחרון בשעות הערב יצר הקטין קשר עם הנערה בטלפון, והם קבעו כי הוא יאסוף אותה וחברה נוספת — גם היא קטינה — למפגש. מאוחר יותר אספו בנלולו והקטין את הנערות ואמרו להן כי הם נוסעים לביתו של בנלולו. בפועל נסעו לצימר אותו שכרו מראש בנשר, ועצרו בדרך לקנות אלכוהול.

לאחר שהגיעו לצימר ביקשה חברתה של הנערה לעזוב את המקום והקטין ובנלולו הסיעו אותה משם, בעוד הנערה נשארה לבד במקום בזמן הפסקת חשמל ושתתה מבקבוק וודקה שקנו הנאשמים לפני כן. כעבור כשעה חזרו בנלולו והקטין לצימר יחד עם אזולאי, לו קראו בפני הנערה "משה" כדי להקשות על זיהויו.

בשלב מסויים דחף אחד הנאשמים את הנערה אל תוך הג'קוזי בצימר. היא נחבלה בראשה ובגדיה נרטבו. בהמשך דחף אותה בנלולו למיטה בחדר השינה של הצימר וביצע בה בכוח מעשים מגונים, תוך שהוא מנסה להפשיט אותה ללא הצלחה.

על פי כתב האישום, כשיצאה הנערה מחדר השינה, נתן לה הקטין כוס מיץ שלאחר ששתתה ממנה החלה לחוש ברע. בעודה מטושטשת, אנסו אותה אזולאי והקטין אחד אחרי השני כאשר היא אינה יכולה להתנגד. לאחר מכן חזר בנלולו, שבינתיים יצא מהצימר והסיע את הנערה ואת שני הנאשמים לבתיהם. 

למרות פירוט האירועים בכתב האישום, בבקשה להארכת המעצר צוין כי גרסאותיהם של הנאשמים סותרות ואינן מתיישבות עם הראיות האחרות בתיק, ולכן לא ניתן להכריע בדבר השתלשלותם המדויקת של האירועים. כמו כן, צוין בהארכת המעצר כי אזולאי לא אותר במשך כשבועיים לאחר תלונת הנאנסת והסגיר את עצמו רק לאחר שבנלולו והקטין שוחררו ממעצר. בחקירתו טען אזולאי כי שהה בתל אביב, אבל סירב למסור פרטים נוספים.

עו"ד מיכאל כרמל המייצג את אזולאי מסר כי מרשו מכחיש מכל וכל את המיוחס לו, "ומתכוון להילחם על חפותו בבית המשפט". עו"ד מארק רוזן המיצג את בנלולו מסר כי הוא כופר בכל האשמות שבבסיס כתב האישום. "מרשי יתן תשובתו לכתב האישום במסגרת הדיונים בבית המשפט", אמר רוזן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ