שוטר תנועה חשוד שאנס בת 17 ואיים שיפגע בה אם תתלונן

הצעירה טוענת כי השוטר בן 40 קבע להיפגש עמה לאחר שהגיעה לסידורים בתחנה, וכשנפגשו אנס אותה ואיים עליה באקדחו. ביהמ"ש קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרו בארבעה ימים

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים8
יניב קובוביץ

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) בארבעה ימים את מעצרו של שוטר תנועה בן 40 החשוד באונס וסחיטה של בת 17. שמו של החשוד טרם פורסם בעקבות בקשת סנגורו של החשוד.

הצעירה התלוננה במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) כי הגיעה לסידורים בתחנת המשטרה לפני כמה ימים, ושם פגשה את השוטר לראשונה. לאחר שעזבה את המקום התקשר אליה השוטר וקבע להיפגש עמה. לטענתה, כשנפגשו אנס אותה השוטר ולאחר מכן שלף את אקדחו ואיים כי אם תתלונן עליו, הוא יפגע בה.

בחקירתו במשרדי מח"ש טען השוטר כי מדובר ביחסי מין שנעשו בהסכמה וכי בשום שלב הוא לא שלף את האקדח שהיה ברשותו. חוקרי המחלקה אספו ממצאים מהזירה שבה נאנסה הצעירה לטענתה.

השופטת אפרת בוסני לא קיבלה את טיעוני הסניגור לפיהם מדובר בנערה בת 17 ולכן מדובר ביחסי מין בהסכמה שמותרים על פי חוק. בהחלטתה ציינה השופטת כי קיים חשד סביר למעשים המיוחסים לשוטר, ולכן האריכה את מעצרו בארבעה ימים. ביהמ"ש החליט להתיר את שמו של החשוד לפרסום, אולם סניגורו ביקש עיכוב ביצוע ליום נוסף לצורך הגשת ערעור.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ