ארבעה תושבי רהט מואשמים שחטפו קטין, עשו בו מעשי סדום, צילמו זאת וסחטו אותו

על פי כתב האישום, הארבעה חטפו את הקטין במכוניתם ובאיומי אקדח אילצו אותו לעשות בהם מעשי סדום, תוך שהם מצלמים בטלפון נייד. לאחר מכן סחטו ממנו כסף כדי שלא יפיצו את הסרטון

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (חמישי), לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כתב אישום נגד ארבעה תושבי רהט, המואשמים שבספטמבר אשתקד חטפו קטין במכוניתם ובאיומי אקדח אילצו אותו לעשות בהם מעשי סדום, תוך שהם מצלמים את הדבר טלפון נייד. כתב האישום מייחס לארבעה קשירת קשר לפשע, חטיפה, עבירות נשק, מעשה סדום, סחיטה באיומים, הדחה בחקירה, תקיפה בנסיבות מחמירות, פגיעה בפרטיות והתעללות בקטין. הארבעה הם זיאד ומוחמד כמאלאת, בני 29 ו–19, סיף אלקאדי בן 19 ומוהנד אבו בלאל, בן 21.

על פי כתב האישום, ביום שישי בספטמבר 2015 ראה אבו בלאל את הקטין יורד ליד ביתו ממכונית של אדם, שבינו לקטין היו יחסים אינטימיים. אבו בלאל קשר קשר עם השלושה הנאשמים האחרים לחטוף את הקטין ולפגוע בו. לפי האישומים, הארבעה נסעו ברכבו של אלקאדי, וזיאד כמאלאת ישב מאחור עם אקדח. סמוך לשעה 23:00 יצא הקטין מביתו לעשן סיגריה. הארבעה התקרבו אליו ובאיומי אקדח הכניסו אותו לרכב.

אולם בית משפט
אולם בית משפטצילום: אילן אסייג

הנאשמים יצאו מהכניסה הדרומית של רהט, פנו לדרך עפר וירדו מהרכב. זיאד כמאלאת הוציא בקבוק אלכוהול והורה לקטין לשתות ולספר לו על קשריו עם האדם שנצפה אתו מוקדם יותר. הקטין סירב, ובתגובה ירה כמאלאת שני כדורים ליד רגלו והקטין הסכים לספר. אלקאדי צילם בטלפון הנייד את דבריו של הקטין.

לפי האישומים, זיאד ומוחמד כמאלאת תבעו מהקטין להכניס את איבר מינו של מוחמד לפיו, וזיאד ירה שני כדורים נוספים לקרקע. הקטין נכנע לבקשותיהם ועשה זאת. לאחר מכן מתוארת מסכת ארוכה של מעשי סדום ואלימות של הארבעה, תוך שהם מסריטים זאת. הם הפסיקו רק לאחר שקרוב משפחה של אחד מהם בא למקום וביקש מהם שיפסיקו. זיאד כמאלאת כעס על קרוב המשפחה והורה לו לשתוק, אחרת יעשו לו מה שנעשה לקטין, זיאד ירה פעם נוספת. קרוב המשפחה הסתלק.

לאחר מכן לקח זיאד אלף שקלים שנמצאו בבגדי הקטין, והקטין הוכנס לתא המטען. כשחזרו לרהט, הוציאו את הקטין מתא המטען. אבו בלאל היכה את הקטין פעמיים במקל ואיים עליו שאם יספר מה קרה, יבולע לו. לאחר מכן הם הציגו בפני הקטין את הסרטון.

חודשיים לאחר מכן, לפי האישומים, פגש הקטין את זיאד כמאלאת ברהט, וכמאלאת דרש ממנו 500 שקלים אחרת יפיץ את הסרטון. הקטין שילם לו. לאחר חודשיים, בסמוך לינואר 2016, שוב נפגשו השניים ברהט, אז דרש כמאלאת סכום כסף נוסף. הקטין העביר לו 200 שקלים. חודש לאחר מכן, בפברואר, הופצו חלקים מהסרטון ברשתות החברתיות.

בבקשה להארכת המעצר עד תום ההליכים ציין התובע כי כתב האישום נשען על תפיסת חלק מהסרטון, על עד ראייה, על גרסת הקטין וגרסת אמו, המתארת את מצבו הנפשי וההתנהגותי שהשתנה לאחר האירוע.

כל הנאשמים מכחישים את העבירות המיוחסות להם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ