תושב אשדוד נעצר בחשד שאנס את בתו החורגת והוליד עמה בן

המתלוננת, כיום בת 31, טוענת כי האב התעלל בה מינית מאז היתה בת 11. האב החורג מודה כי קיים עמה יחסי מין וכי יש להם ילד משותף, אך טוען שהדבר נעשה בהסכמה בהיותה בגירה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

תושב אשדוד בן 50 נעצר אתמול (ראשון) בחשד שאנס את בתו החורגת במשך 15 שנה. לאב החורג ולבת אף יש בן משותף. אמה של הצעירה נעצרה בחשד שידעה על ההתעללות ולא מנעה אותה או דיווחה עליה. מעצריהם של בני הזוג הוארכו היום בשישה ימים, ופרטיהם נאסרו לפרסום. מקור משטרתי אמר ל"הארץ" כי מחקירה ראשונית עולה שלתלונה יש בסיס עובדתי. 

חקירת הפרשה החלה אחרי שהבת, כיום בת 31, הגישה למשטרת אשדוד תלונה שבה סיפרה כי מאז היתה בת 11 נהג אביה החורג לאנוס אותה, בידיעת האם. האב החורג, מנגד, מודה כי הוא אבי בנה בן השמונה של האשה, אולם טוען כי יחסי המין ביניהם התקיימו בהסכמה ובהיותה בגירה. עורך דינו יחיאל לאמש, סנגורו של האב, ציין כי המתלוננת ילדה את בנה בגיל 23, ואמר ל"הארץ" כי היא אף היתה מעוניינת בהולדת ילד משותף נוסף לה ולאב החורג, אך זה דחה את בקשתה.

השכונה שבה חיו בני הזוג והבת באשדוד
השכונה שבה חיו בני הזוג והבת באשדודצילום: אילן אסייג

האם והאב החורג חזרו בתשובה בשנים האחרונות. אחד מדיירי הבניין שבו התגוררו סיפר כי היחסים בין האב החורג והצעירה היו ידועים לפחות לכמה שכנים. "לאב היו שתי נשים, אחת האשה ואחת הבת", אמר. "הרבה שנים שהילדה גרה פה איתם, רק בזמן האחרון היא עזבה". לאמש אישר את הדברים: "עד לפני שלושה שבועות הם גרו ביחד והכל היה אידילי, הזוי ומזעזע אבל חוקי. מותר להתחתן עם מישהי וגם לעשות צירופים, יש חילופי זוגות בארץ. במקרה הזה, זו לא היתה בעיה".

לדברי עורך הדין, באחרונה התחתנה המתלוננת ועזבה את בית המשפחה. היא לקחה עמה את הילד המשותף לה ולאביה החורג והשניים מיעטו להיפגש. "האב ראה את הילד פחות בגלל שהם גרו בבית אחר", אמר. "כשהוא ביקר אותו הוא ראה שהילד מוזנח ומתלונן שלא טוב לו שם. פה התחיל הסכסוך ובעקבות הסכסוך הזה הוגשה התלונה", טוען לאמש.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ