גבר ושתי נשים מאשדוד חשודים במעשי אונס ובביצוע מעשים מגונים בבנותיהן

על פי הצהרות התובע שהגישה הפרקליטות, אם ובן זוגה תקפו את בתה במשך 15 שנים. בנוסף, אותו הגבר והמאהבת שלו חשודים שתקפו את בתה של האחרונה במשך שלוש שנים, מאז היתה בת שבע

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הפרקליטות הגישה אתמול (חמישי) הצהרת תובע לבית משפט השלום באשקלון נגד גבר מאשדוד ושתי נשים בחשד למעשי אונס וביצוע מעשים מגונים בבנותיהן של הנשים. במקרה אחד התלוננה אשה כי נאנסה ונעשו בה מעשים מגונים על ידי אמה ואביה החורג במשך 15 שנים, מאז שהיתה בת 11. בעקבות חקירה בעניין זה, הגיעו השוטרים לאשה נוספת שהתלוננה כי אותו הגבר ואמה אנסו אותה וביצעו בה מעשים מגונים מגיל 7 עד גיל 10.

לפני שבועיים הגיעה בת 31 אל תחנת משטרת אשדוד והגישה תלונה נגד אביה החורג ואמה הביולוגית בטענה כי אנסו אותה וביצעו בה מעשים מגונים במשך 15 שנה, מאז שהיתה בת 11. בנוסף מסרה המתלוננת בחקירתה כי לעתים האב אנס אותה ובמקביל קיים יחסי מין עם אמה. המתלוננת, המגדלת את בנם המשותף שלה ושל אביה החורג, הוסיפה כי היא מודעת למקרה נוסף בו האב אנס אשה אחרת, שהיא כיום בת 21. ביום שני יוגשו לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתבי האישום נגד האב והאם, שנעצרו לפני עשרה ימים.

בית משפט השלום באשקלוןצילום: אילן אסייג

בעקבות עדותה הגיעו החוקרים אל אשה נוספת, שסיפרה כי היא בתה של מאהבתו של הגבר, והגישה תלונה לפיה האיש ואמה נהגו לאנוס אותה מאז שהיתה בת 7 למשך שלוש שנים. אמה הביולוגית נעצרה גם היא והוגשה נגדה הצהרת תובע לקראת כתב אישום שיוגש בקרוב. בית המשפט האריך את מעצרם של השלושה בחמישה ימים נוספים.

עורך הדין של ההורים, יחיאל לאמש, אמר ל"הארץ" כי המתלוננת עזבה את הבית לאחרונה עם הבן המשותף לה ולאביה החורג, וכי התגלעו מחלוקות בין הבת לאב, אשר הביע תרעומת על כך שהוא רואה את הילד לעתים רחוקות יותר וכי הוא נראה מוזנח. לדבריו, מאז עזיבתה החל סכסוך אשר בעקבותיו בחרה המתלוננת להגיש את התלונה. עו"ד לאמש מכחיש את החשדות נגד מרשיו ואומר כי היחסים לא נעשו בכפייה ורק כאשר המתלוננת היתה בגירה.

עורך הדין לאמש הוסיף כי "בית המשפט שקל לקבל את בקשתי לשחרר את החשודים למעצר בית שכן האירועים אשר קרו לטענת המתלוננת התרחשו לפני 5 ו-10 שנים, ובמיוחד כאשר במהלך חמש השנים האחרונות גרה המתלוננת הראשונה במחיצת החשודים ולא נשקפה כלפיה כל מסוכנות, אולם לבסוף הוחלט מנימוקי שיבוש הליכים להאריך את מעצרם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ