גילי כהן
גילי כהן

תת-אלוף אופק בוכריס פנה אמש (רביעי) לפרקליט הצבאי הראשי, תא"ל שרון אפק, בתלונה חריפה על פרסומים "המשחירים לדבריו את שמו ורחוקים מן האמת". התלונה הוגשה באמצעות הסנגור הצבאי הראשי, אל"מ אשר הלפרין, המייצג את בוכריס בתיק עבירות המין שבו הוא חשוד.

בהודעה לתקשורת שפרסם הלפרין כתב כי לאורך התקופה התנהל "מסע של הכפשות והשחרת פניו של תא"ל בוכריס, ממש בשעה שהחקירה בעניינו מתנהלת. הדברים פוגעים קשות בחקירה עצמה ובזכותו של הקצין להליך הוגן".

בפנייה לאפק נכתב כי הפרסומים הרבים בנושא החקירה כוללים "מידע מסולף המשרת מטרה אחרת ברורה - השחרת פניו של הקצין בציבור, על ידי בעלי עניין, על מנת ליצור לחץ ציבורי פסול על הפצ"ר".

הלפרין טען כי בוכריס החליט "שלא להשיב באותו מטבע, מתוך רצון שלא לפגוע בחקירה המתנהלת".עוד נכתב בפנייה כי החקירה נגד תא"ל בוכריס, החשוד בעבירות מין חמורות ובהן אונס, מתקרבת לסיומה, וכי הקצין מכחיש את החשדות שהוטחו בו ונאבק להוכחת חפותו. 

השבוע קיימה המשטרה הצבאית החוקרת עימות בין קצינה בדרגת רב-סרן שהעידה נגד בוכריס. בעימות הטיחה הקצינה בבוכריס כי נישק אותה כמה פעמים תוך הפעלת מרות. לפני כשבועיים עומת בוכריס עם המתלוננת הראשית בפרשה, חיילת ששירתה תחת פיקודו, הטוענת כי ביצע בה מעשי אונס ומעשה סדום.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ