העבריין אבי אבוטבול חשוד במעורבות ברצח שי שירזי

מעצרו של אבוטבול, שריצה בעבר מאסר על מעורבות ברצח הנער רענן לוי, הוארך בחמישה ימים. בעבר ביקש אבוטבול משירזי לפגוע ביריביו: "שי, אתה אוהב אותי, שים להם איזה מטען"

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אבי אבוטבול בבית משפט השלום בראשון לציון, היום
יניב קובוביץ

אבי אבוטבול הוא החשוד שנעצר אתמול (שלישי) בחשד למעורבות וקשירת קשר לרצח שי שירזי. בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום את מעצרו של אבוטבול בחמישה ימים. במהלך הדיון ביקש אבוטבול את זכות הדיבור וטען בפני השופט שבמהלך החקירה לא כתבו החוקרים את הדברים שנאמרו על ידו.

לדבריו, הוא בחר שלא להיוועץ עם עורך דין משום שברצונו לשתף פעולה עם החוקרים. עוד טען בפני השופט כי אחד החוקרים אמר לו במהלך החקירה: "אתה מעייף אותי, אני ארשום מה שאני רוצה". במשטרה סבורים שמיד לאחר רצח שי שירזי נוצר קשר בין מיכאל לוי החשוד ברצח, שנעצר מוקדם יותר, לבין אבוטבול על - רקע קשירת הקשר ביניהם.

"לאחר שעיינתי בחומרי החקירה נחה דעתי כי הונחה בפני תשתית מספקת לחשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לו", קבע השופט והאריך את מעצרו של אבוטבול בחמישה ימים. בהתייחס לטענותיו של אבוטבול בנוגע לאי תיעוד חקירתו, הורה השופט למשטרה לתמלל את החקירה וציין כי "על תמלול זה להיות מונח בפני בית המשפט כשזו תתבקש".

תגובת פרקליטו של אבוטבול טרם התקבלה.

בשנת 2009 נידון אבי אבוטבול לשש שנות מאסר בגין מעורבות ברצח הנער רענן לוי מחוץ למועדון בשפיים חמש שנים קודם לכן. אבוטבול הורשע בקשירת קשר לביצוע פשע ובניסיון לגרימת חבלה חמורה. על בן דודו, פרנסואה אבוטבול, שהורשע ברצח, נגזר מאסר עולם. באותה שנה חשפה המשטרה מכתב ששלח אבי אבוטבול מתא המעצר לשי שירזי ובו הוא מבקש ממנו לפגוע בבני משפחת אבוטבול היריבים לו. במכתב כתב אבוטבול בין השאר: "שי, אתה אוהב אותי, שים להם איזה מטען. לא משנה למי מביניהם".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ