אב הורשע ברצח שני ילדיו בגלל סכסוך עם אמם

על פי כתב האישום, אברהם לוי ממושב ישרש זעם על כך שחלו שיבושים בהסדרי הביקורים, ורצח את בתו ובנו כדי לנקום בגרושתו. גזר דינו יימסר בעוד שבועיים

שרון פולבר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אברהם לוי, ב-2014
שרון פולבר

בית המשפט המחוזי בלוד הרשיע הבוקר (שני) את אברהם לוי ברצח של בתו ובנו, בני 10 ו-11, במושב ישרש בחודש יוני 2014.

על פי כתב האישום, לוי זעם על כך שחלו שיבושים בהסדרי הביקורים והחליט לרצוח את שני ילדיו כדי לנקום בגרושתו, אם ילדיו. הילדים הגיעו ארצה מארצות הברית, שם גרו עם אמם קרן, ובאותו בוקר רכש לוי סכין, אזיקונים ושתי מטפחות בד זהות. מנמל התעופה נסע האב עם הילדים לבלות בחברת בני משפחתו. כששב עם ילדיו לביתו, שכנע אותם לאפשר לו לקשור את ידיהם מאחורי גבם באמצעות האזיקונים ולקשור את עיניהם במטפחת. לאחר מכן שיסף את גרונותיהם של השניים, לבש בגדים נקיים ונסע לתחנת המשטרה ברמלה להסגיר את עצמו.

"ההתרשמות הבלתי אמצעית מהנאשם היא כי מבחינתו אין עוד טעם לדון ולדוש בנושא זה, לאחר שהסגיר עצמו, הודה ומסר את הפרטים הנדרשים לטעמו", כתבה ראשת הרכב השופטים רות לורך בפסק הדין, והוסיפה: "יש קשר ישיר בין עוצמת הזעזוע והכיעור של רצח הילדים להתנהגות הנאשם המנסה לנתק עצמו מהדיונים".

התובעת בתיק, עו"ד אנה אבידוב, ביקשה מפרקליטות מחוז מרכז להשית על לוי שני מאסרי עולם מצטברים ללא אפשרות לקצוב את עונשו. "הנאשם רצח את ילדיו, בשר מבשרו, בקור רוח ובאכזריות בלתי נתפסים", אמרה התובעת, והוסיפה: "אדם שרוצח את ילדיו בדם קר בצורה כזו מעיד על עצמו שאין בו כל צלם אנוש ושהעונש המגיע לו הוא לשהות מאחורי סורג ובריח כל ימי חייו". גזר דינו של לוי יימסר בבית המשפט בעוד שבועיים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ