שוטר תנועה מואשם כי התנה ביטול דו"ח לנהגת שיכורה בביצוע מין אוראלי

אבנר אלפרן מבאר שבע הפציר בנהגת שתבצע בו "מה שגברים אוהבים". לפי עורך דינו, האישומים נגדו הופחתו ממעשה סדום לשוחד לאחר שימוע שנערך לו, וכעת השוטר מושעה מעבודתו

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

כתב אישום בגין שוחד הוגש נגד אבנר אלפרן, שוטר בן 45 באגף התנועה של משטרת באר שבע, שהציע לאשה שנהגה בגילופין לבצע בו מין אוראלי בתמורה לביטול דו"ח שניתן לה. כתב האישום הוגש בחודש שעבר לבית המשפט המחוזי בירושלים על ידי המחלקה לחקירות שוטרים, במסגרת הסכם בין הצדדים.

בחודש מארס אשתקד עצר אלפרן את הנהגת במהלך משמרת ברחוב מונטיפיורי בבאר שבע במטרה לבצע לה בדיקת שכרות בנשיפה. בעקבות תוצאות הבדיקה, לקח אלפרן את הנהגת לתחנת המשטרה העירונית על מנת לבצע לה בדיקה נוספת במכשיר הינשוף. הבדיקה העלתה שכמות האלכוהול בדמה של הנהגת גבוהה מהמותר. הנהגת שאלה את השוטר מה היא יכולה לעשות על מנת שיבטל לה את הדו"ח, ואלפרן אמר כי ישיב לה על כך לאחר שיסיים לטפל בעצור נוסף שעוכב באותן נסיבות.

כשעתיים וחצי לאחר שהגיעו אל התחנה, ביקש אלפרן מהנהגת להתלוות אליו לנסיעה כדי להשיב לביתו מתנדב שהיה עמו במשמרת, והיא הצטרפה. לאחר שהמתנדב ירד בביתו, עברה הנהגת למושב הקדמי ברכב, לצדו של אלפרן, ושאלה אותו שוב מה היא יכולה לעשות על מנת שיבטל לה את הדו"ח. אלפרן הפציר בה לעשות "מה שגברים אוהבים" וכאשר ביקשה ממנו שיבהיר את בקשתו, ענה לה אלפרן כי הוא מתכוון למין אוראלי. הנהגת שאלה האם יבטל לה את הדו"ח אם תעשה כמבוקשו, ואלפרן השיב בחיוב. כתב האישום לא מפרט אם הנהגת אכן ביצעה את המעשה, אך אלפרן מואשם רק בהצעת המעשה ולא בביצועו.

סנגורו של השוטר עו"ד עמית וייצמן אמר בשיחה עם "הארץ" כי תחילה מח"ש רצתה להאשים את מרשו בעבירת מעשי סדום, אולם לאחר הליך השימוע, שנערך לפני כחצי שנה, הוקל כתב האישום. וייצמן הוסיף כי אלפרן מושעה לפי שעה מהמשטרה, וכי טרם נערך השימוע המשמעתי שיקבע אם יורשה להמשיך בעבודתו.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ