בכיר ברבנות הראשית נחקר בחשד לעבירות שוחד

המשטרה חושדת כי הבכיר במחלקת בחינות ועובד נוסף פעלו להשיג תעודת הסמכה לחבר מועצת העיר ראשון לציון . שלושתם עוכבו לחקירה על ידי שוטרי היחידה הארצית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

שני עובדי הרבנות הראשית וחבר מועצת ראשון לציון עוכבו הבוקר (שני) לחקירה בחשד לעבירות שוחד ומרמה. חקירתם של השניים הסתיימה בשעות הערב.

היחידה הארצית של משטרת ישראל עיכבה לחקירה בכיר במחלקת בחינות והסמכה ברבנות ועובד נוסף בחשד כי ביצעו עבירות שוחד ומרמה. בנוסף, נעצר לחקירה גם חבר מועצת העיר ראשון לציון. מעורבים נוספים נחקרו בשבועות האחרונים, חלקם באזהרה.

משרדי הרבנות הראשית בתל אביב.
משרדי הרבנות הראשית בתל אביב. "מקפידה על נהלי עבודה תקינים בכל מחלקותיה"צילום: אביעד הרמן

המשטרה חושדת כי גורמים ברבנות פעלו כדי להשיג תעודת הסמכה לחבר המועצה בעת שכיהן בתפקיד בכיר בעירייה מבלי שעמד בתנאים הנדרשים. שוטרי היחידה הארצית ערכו חיפושים בבתיהם של חלק החשודים ובמשרדיהם, כולל במחלקת הבחינות וההסמכה ברבנות הראשית.

מהרבנות הראשית נמסר בתגובה כי היא "מקפידה על נהלי עבודה תקינים בכל מחלקותיה וענפיה, לאורך כל השנים, בניהול תקין וראוי. מרגע שנודע לרבנות על דבר החקירה, המתמקדת בשנת 2011, הודענו למשטרה שנשתף פעולה ככל שנידרש. אנו מאמינים ומקוים שיוסר החשש לביצוע מעשים לא תקינים על ידי הגורמים ברבנות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ