יו"ר האופוזיציה הרצוג נחקר באזהרה פעם נוספת

יו"ר המחנה הציוני מסר כי מדובר בהשלמת חקירה בלבד וכי לא עלה כל מידע חדש. באפריל נחקר הרצוג באזהרה בגין חשד לקבלת תרומה אסורה לקראת הבחירות המקדימות ב-2013

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הרצוג בכנסת, בשבוע שעבר

יו"ר האופוזיציה, יצחק הרצוג, נחקר באזהרה פעם נוספת לפני כעשרה ימים בגין חשד לביצוע עבירות של קבלת תרומה אסורה, אי דיווח על קבלת תרומה ומסירת תצהיר כוזב, זאת בהקשר לבחירות המקדימות לראשות מפלגת העבודה בשנת 2013.

מלשכתו של הרצוג נמסר כי "מדובר בהשלמה קצרה שתוכננה כבר זמן רב מראש וביצועה נדחה. מבחינתו של מר הרצוג לא עלה כל דבר חדש. הרצוג סומך על רשויות האכיפה ובטוח שבקרוב יוכח שלא נפל רבב בהתנהלותו".

בחודש אפריל נחקר הרצוג באזהרה לראשונה במסגרת הפרשה. חקירתו נמשכה חמש שעות. יו"ר המחנה הציוני חשוד שנהנה ממימון פעילות פוליטית בידי בעלי אינטרס בפריימריז לראשות מפלגת העבודה ב-2013. במשך כמה חודשים  בטרם הפכה הבדיקה בעניינו לחקירה של ממש זימנו במשטרה מספר גורמים כדי לבדוק אם עולה חשד לפלילים באופן התנהלותו של הרצוג בדרך שבה מימן את הבחירות הפנימיות.

במשטרה מבקשים לבדוק, בין היתר, אם הרצוג הקים מטה בחירות מקביל לפריימריז, שמטרתו היתה להכפיש ולאסוף מידע נגד שלי יחימוביץ. נבדק החשד שהרצוג מימן את אותו מטה בחירות באמצעות חברות ואנשי עסקים שאת ענייניהם קידם לכאורה במשרד הרווחה בזמן כהונתו כשר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ