שרון פולבר

כתב אישום הוגש הבוקר (שני) לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד מיכאל לוי, בן 28 מנתניה, בגין רצח שי שירזי, בנו של העבריין ריקו שירזי, בחודש שעבר בתל אביב.

שי שירזיצילום: ניר כפרי

על פי כתב האישום, בין לוי לשירזי פרץ סכסוך על רקע חוב כספי בעקבותיו החליט לוי לרצוח את שירזי. בחודש מאי יצא שי שירזי עם חברו מאיר (מיקי) אברג'יל ועם חברתו ברכב כדי להסיעה לביתה בראשון לציון. לוי ידע על מסלול נסיעתו של שירזי והצטייד באקדח חצי אוטומטי ובאופנוע שהיה רשום על שם אחותו. לוי עקב אחרי שירזי ואברג'יל כאשר היו בדרכם חזרה מראשון לציון עד שאלו הגיעו לכניסה לשכונת המשתלה, בה התגורר שירזי. במהלך הנסיעה הנאשם הגיע עם האופנוע מימין לרכב, וירה דרך החלון שמונה יריות לעבר פלג גופו העליון של שירזי. קליע אחד פגע גם ברגלו של אברג'יל שישב במושב הנהג, והשניים פונו לבית החולים איכילוב שם נקבע מותו של שירזי. 

זירת רצח שי שירזי בתל אביב, בחודש שעברצילום: תומר אפלבאום

התובעת, עו"ד שרית שמש מפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי), מייחסת ללוי עבירות של רצח וחבלה חמורה בנסיבות מחמירות, ומבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר נכתב בין היתר כי ללוי עבר פלילי הכולל תשע הרשעות בעבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, עבירות רבות של החזקת סכין, איומים, עבירות מרמה ועבירות רכוש בגינן הוא אף ריצה חמישה עונשי מאסר בפועל.

שבוע לפני שנחשד ברצח, לוי נעצר על ידי היחידה המרכזית של מחוז מרכז בפרשות אחרות - בחשד לניסיון רצח של העבריין אביב גניש מנתניה ביולי אשתקד ובחשד לזריקת רימון הלם על מסעדת בני הדייג בנתניה בספטמבר.

במקביל, אביו של שי שירזי, ריקו שירזי, מוסיף לרצות את שמונה שנות המאסר שנגזרו עליו בחודש נובמבר בגין שורת עבירות מס והלבנת הון.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ