המשורר אתגר מויאל נעצר בחשד לתקיפת תיירת

התיירת טענה במשטרה כי מויאל פרץ לדירתה והיכה אותה. מעצרו הוארך ביום והשופט כתב בהחלטתו כי טביעות אצבע של מויאל נמצאו בדירתה וכי האליבי שלו בעייתי

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

המשורר אתגר מויאל נעצר אתמול (שני) בחשד לתקיפת תיירת, מעצרו הוארך ביום. באפריל האחרון, התלוננה התיירת בתחנת משטרת לב תל אביב על אזרח שלטענתה פרץ לדירתה, היכה אותה, דחף לפיה את אצבעותיו ונמלט מהמקום. חקירת המשטרה הובילה למויאל, בן ה–34. בדיון בהארכת מעצרו שהתקיים היום בבית משפט השלום בתל אביב, טען מויאל כי הוא מכיר את חברתה של התיירת, אך לא את התיירת עצמה, והציג אליבי לזמן התקיפה. לטענתו, שהה באותה עת עם אשה אחרת.

תחילה נכתב בבקשה להארכת המעצר כי מויאל נחשד במעשה מגונה ובהתפרצות, אך באולם בית המשפט ביקשה המשטרה לשנות את העבירה לתקיפה.

המשורר אתגר מויאל
אתגר מויאל. "חשד סביר"צילום: תומר אפלבאום

השופט ירון גת כתב בהחלטתו כי "מעיון בתיק החקירה עולה חשד סביר כנגד החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו, וזאת כעולה מהודעת המתלוננת וטביעות האצבע של החשוד שנתגלו בדירה". השופט הוסיף כי "החשוד מסר אליבי, האליבי נבדק בדיקה ראשונית ונמצא כי בשלב זה הוא אינו מבסס את טענות החשוד". השופט גת האריך את מעצרו ביום נוסף כדי לבדוק את טענותיו.

בסוף 2014 יצא ספרו הראשון של מויאל "מין גנעדנום" (בהוצאת עיתון 77), וב–2015 יצא ספרו השני "חתן פרס ישראל". בראיון ל"הארץ" ביולי האחרון סיפר מויאל על התמכרותו לסמים קשים לפני מספר שנים.

בשבוע שעבר עמד מויאל במרכזה של סערת פייסבוק, לאחר שבערב הפיגוע במתחם שרונה, פירסם פוסט לפיו חברו, המוזיקאי שרון הולצמן, נהרג בפיגוע. זאת לפני שנודעו שמות ההרוגים, שהולצמן לא היה ביניהם. הולצמן עצמו פירסם כמה שעות מאוחר יותר פוסט ובו כתב שלא נפגע בפיגוע, וכי הגיש תלונה במשטרה על הפצת שמועה על מותו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ