גינקולוג מאזור השרון מואשם באונס ומעשה מגונה בשלוש נשים

על פי כתב האישום, הרופא בן ה-48 ביצע את עבירות המין במטופלות שהגיעו למרפאותיו. עורכי דינו: "לא נפל פגם במעשיו והדברים יתבהרו בהליך המשפטי"

שרון פולבר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שרון פולבר

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (רביעי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד גינקולוג בן 48 מאזור השרון בגין אונס במרמה ומעשה מגונה במרמה כלפי שלוש נשים שהגיעו למרפאותיו. הגינקולוג מואשם באונס שתי מתלוננות, בנות 20 ו-33, וכן במעשה מגונה במרמה כלפי המתלוננת השלישית, בת 32.

הנאשם עבד בבית החולים מאיר בכפר סבא ובשתי מרפאותיו הפרטיות בבת חפר וברמת השרון. על פי כתב האישום, המתלוננת הראשונה הגיעה למרפאתו וביקשה גלולות למניעת הריון וכן התלוננה על כאבים בעת קיום יחסי מין. הגינקולוג ביצע בה מעשים מגונים ובעל אותה באמצעות מכשיר וטען כי מדובר באבחון שמטרתו לבדוק אם ביכולתה להגיע לסיפוק מיני. המתלוננת ביקשה ממנו לחדול ממעשיו והוא עשה כן.

במקרה השני הגיעה מתלוננת לבית החולים מאיר והתלוננה גם כן על כאבים בעת קיום יחסים. גם במקרה זה ביצע בה הגינקולוג את אותם המעשים והורה לה לשוב לטיפול נוסף. המתלוננת הגיעה לטיפול הנוסף ובמהלכו ביקשה ממנו להפסיק את מעשיו והוא נענה לבקשתה. במקרה השלישי הגיעה מטופלת אחרת עם תלונה דומה וגם במקרה זה עשה שימוש במכשיר, וביקש ממנה לדרג את מידת הנאתה.

הפרקליטות, באמצעות עורכת הדין רוזי כבאז מבקשת להאריך את מעצר הבית בו שוהה הגינקולוג עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, והן לאסור את המשך העסקתו כרופא או כסקסולוג למשך 60 יום.

סנגוריו של הנאשם, עורכי הדין ניר יסלוביץ, יניב שגב ואורנת קמרון מסרו בתגובה: "מדובר ברופא שהקדיש את חייו למען אלפי מטופלות, והעניק להן טיפול מקצועי ומסור במשך שנים. גם לאחר מקרא כתב האישום אנו עומדים על דעתנו כי לא נפל פגם במעשיו והדברים יתבהרו בהליך המשפטי".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ