אב ל-11 מואשם כי אנס שתיים מבנותיו במשך שנים

המעשים נחשפו לאחר שהבת הבכורה, שנפלה קורבן למעשי האב במשך עשור מאז היתה ילדה, גילתה כי הוא פגע גם באחותה הצעירה, כיום בת 15 וחצי

יאיר אטינגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יאיר אטינגר

כתב אישום חמור הוגש היום (חמישי) לבית משפט המחוזי בירושלים נגד גבר בן 50, אב ל-11 ילדים, על עבירות מין קשות שביצע במשך שנים בשתיים מבנותיו. כתב האישום כולל מעשי אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים. 

המעשים נחשפו לאחרונה לאחר שהבת הבכורה, שנפלה קורבן למעשי אביה מאז היתה בת 7, גילתה לאחרונה כי פגע גם באחותה הצעירה. הנאשם הוא בן לאחת המשפחות המיוחסות והמפורסמות בעולם החרדי.

החשוד נעצר לפני כשבועיים, ומעצרו הוארך תחת צו איסור פרסום מספר פעמים. עם הגשת כתב האישום הוסר חלקית צו איסור הפרסום והפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. 

מהחקירה, שלוותה בידי גורמי רווחה, עולה כי אבי המשפחה פגע מינית בבתו הגדולה מגיל 7 ועד שעזבה את בית המשפחה בגיל 17. לאחר מכן החל לפגוע באחותה הצעירה, שהיתה בת 11, מעשים שנמשכו מספר שנים עד חשיפת המעשים לפני כחודש. כיום האחיות הן בנות 23 ו-15 וחצי.

לדברי קצין החקירות של מרחב ציון סנ"צ גלעד בהט, "לאחרונה גילתה הבת הבכורה שגם אחותה נפגעה ולכן החליטה לחשוף את הפרשה. במחלך השבועיים האחרונים, בחקירתו של החשוד, נחשפנו למעשים מזעזעים שביצע החשוד בבנותיו בשתיהן לאורך שנים, בתדירות גבוהה".

החוקרים ועובדי הרווחה בדקו חשד כי האב פגע באחיות נוספות, דבר שלא נמצאו לו ראיות. המשטרה ציינה כי זכתה לשיתוף פעולה מצד הקהילה ומצד המשפחה.

במאי האחרון סער הציבור החרדי בעקבות חשיפת כתב אישום נגד רב ידוע נוסף מירושלים, שאף הוא פגע במשך שנים ארוכות בשתיים מקרובות משפחתו מאז היו ילדות צעירות ועד בגרותן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ