סוכן סמוי הביא למעצרם של 23 חשודים בסחר בסמים ובנשק בנגב

הסוכן פעל במשך ארבעה חודשים בדימונה וביישובי הבדואים באזור. המעצרים בוצעו בשל כוונתו של אחד החשודים לפגוע בעבריינים המסוכסכים עמו על שליטה בענף ההסעות באזור קריית גת

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי

המשטרה עצרה הבוקר (רביעי) 23 תושבי דימונה ויישובים בדואים בנגב בחשד למעורבות בביצוע עסקות סמים וסחר נשק. גל המעצרים בוצע בעקבות פעילותו של סוכן סמוי בארבעת החודשים האחרונים.

על פרטי זהותו של הסוכן, צעיר בשנות העשרים לחייו, הוטל צו איסור פרסום. הוא ביצע עם חלק מהחשודים עסקות נשק שכללו רכישת רימונים ואקדח תופי. בנוסף, עסק הסוכן גם ברכישת סמים מסוחרי סמים בנגב.    

החשודים יובאו במהלך היום לבית המשפט לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם. על פי הודעת המשטרה, אחד החשודים שנעצרו נמצא בסכסוך עם קבוצת פשיעה המסונפת לארגונו של העבריין שלום דומרני. לדברי המשטרה, אותו חשוד התכוון להשתמש באמצעי הלחימה אותם רכש על מנת לפגוע באנשים שעמם יש לו מאבק מתמשך על רקע שליטה בתחום ההסעות באזור קריית גת. 

באחת ההזדמנויות ביקש החשוד מהסוכן הסמוי לרכוש עבורו רימוני רסס, אותם התכוון לדבריו לצפות בדבק ובמסמרים ובכך להעצים את הנזק שיגרמו. הרימונים נרכשו עבורו, אולם בעקבות התקדמות בתוכניתו, החליטה המשטרה לבצע את המעצרים. 

במשטרה אמרו כי "הלחימה הבלתי מתפשרת באמצעי לחימה הבלתי חוקיים שמצויים בידי גורמים עברייניים, או שבדרכו לידיים אלו, מאלצת אותנו לפעול בתחכום רב וללא הרף כל העת. מטרתנו למנוע סכנה לאזרחים בשל מאבקים בין גורמים עברייניים שלא בוחלים באמצעים על מנת לפגוע ביריביהם".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ