שלושה צעירים מחולון מואשמים במעשי אונס בבת 13

השלושה, שני אחים וגיסם, ביצעו את המעשים במשך כחודש וחצי והכחישו בתחילה כי ידעו שמדובר בקטינה. הנערה סיפרה במשטרה כי הם היו מודעים לגילה ממפגש הראשון ביניהם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (רביעי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד שלושה צעירים תושבי חולון בגין אונס נערה בת 13. השלושה הם עמינון פוינטר - בן 23, נועם פוינטר - בן 25, ובן רדקליף - בן 19. עמינון ונועם פוינטר הם אחים ורדקליף הוא גיסם. 

השלושה הכירו את הנערה במהלך לפני כחודשיים. הם שהו עמה בדירה בחולון במספר הזדמנויות, שם אנסו אותה וביצעו בה מעשים מגונים ומעשה סדום. הנערה העידה בתיק אל מול חוקרת ילדים, גוללה בפניה את השתלשלות האירועים וציינה כי הנאשמים היו מודעים לגילה החל ממפגשם הראשון עמה.

בבקשת המעצר נכתב כי עמינון פוינטר אישר בהודאתו השנייה כי הקטינה ציינה את גילה. אולם, בהודאות שמספר לאחר מכן, חזר בו מגרסתו זו וציין כי הגיל שציינה הנערה הינו 16 וחצי. אחיו נועם הכחיש תחילה את ביצוע המעשים בקטינה. בחקירתו השלישית שינה גרסתו ואישר כי ביצע חלק מהמעשים המיוחסים לו, אך טען כי לא היה מודע לגילה. רדקליף הכחיש תחילה את עצם ביצוע המעשים, אולם בהמשך אישר כי ביצע את כל המעשים המיוחסים לו, למעט אחד, וטען כי הקטינה הסכימה לכך,

התובע, עו"ד מורג לנגטל, ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרם של השלושה עד תום ההליכים. בין היתר טען התובע כי האחים פוינטר ורדקליף עשויים לסכן את ביטחון הציבור מכיוון שביצעו עבירות מין חמורות בקטינה בת 13 וחצי וניצלו את חולשתה ואת רצונה לבלות עימם, לצורך מימוש גחמותיהם.

"הם חברו יחד וביצעו  מעשי מין בקטינה בו זמנית ואף צפו אחד בשני בעת ביצוע המעשים, תוך ביזויה והשפלתה. העבירות בוצעו באופן שיטתי במספר רב של הזדמנויות", אמר לנגטל. עוד טעון התובע כי יש חשש שהשלושה ינסו לשבש את הליכי המשפט וכי הם ניסו להתחמק מהמשטרה ומהורי הקטינה. בהתייחס לאדם המכונה בכתב האישום "אחר", וחשוד כי השתתף אף הוא במעשי האונס, נאמר כיהוא טרם אותר.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ