אב לשבעה נעצר בחשד שתקף מינית ילדים במשפחתו וקטינים אחרים

בן 39 חשוד כי ביצע מעשה סדום ביותר מעשרה קטינים, חלקם בני משפחתו. מעצרו הוארך בעשרה ימים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

היחידה המרכזית של מחוז מרכז עצרה ביום חמישי האחרון אב לשבעה ילדים, בן 39, בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים, ובהם קטינים במשפחתו. לפי המידע שהגיע למשטרה, עד לפני חצי שנה הוא ביצע על פי החשד עבירות מין בילדיו ובקטינים אחרים בקהילה. המדובר במעשי סדום ובמעשים מגונים ביותר מעשרה קורבנות, בהם שני קטינים במשפחתו וקטינים אחרים. הוא גם חשוד בשיבוש הליכי משפט.

לפני כחצי שנה חזר החשוד לישראל משליחות בחו"ל, ועבר להתגורר עם הוריו בעיר בצפון.

חוקרי ימ"ר מרכז, שידעו אז על החשדות נגדו, זימנו אותו ליחידה והוא נחקר על אותם מעשים. החשוד נתן לחוקרי המשטרה מסמכים שלפיהם הוא נמצא בטיפול. הוא הודה בעבירה אחת שביצע וטען שהטיפול שלו מוכר על ידי משרד הרווחה. המשטרה שחררה אותו לביתו.

מאז אותה חקירה הגיעו הודעות נוספות על מעשים שביצע החשוד, נגד בני משפחתו ונגד אחרים. במשטרה פתחו בחקירה סמויה, שהביאה למעצרו של החשוד ביום חמישי האחרון. שלשום הוארך מעצרו בעשרה ימים.

במשטרה מייחסים לחשוד גם עבירת שיבוש הליכי חקירה, שכן בעת המעצר הוא נמלט לשירותים בביתו וניסה על פי החשד למחוק מהטלפון הנייד שלו נתונים שעשויים היו להפלילו. החשוד נמצא בקשר טלפוני עם ילדיו בחודשים האחרונים. לפני כמה חודשים סיים הליך גירושים וגרושתו והילדים אינם גרים אתו בחצי השנה האחרונה. 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ