בן 22 מואשם ברצח על רקע ויכוח בכביש בדימונה

יאיר פרץ, תושב העיר, מואשם שנהג בפראות והתעמת עם נהגים שיצאו לקראתו, ביניהם ראובן חנימוב. למחרת הגיע עם חבריו לחניון בו שהה חנימוב, דקר אותו למוות וניסה להעלים ראיות

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד יאיר פרץ, תושב דימונה בן 22, בגין רצח תושב העיר ראובן חנימוב לפני שלושה שבועות. על פי כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז דרום, פרץ רצח את חנימוב בסכין לאחר שבין השניים התגלע ויכוח על רקע נהיגה בכביש.

על פי כתב האישום, פרץ נהג במכוניתו בשדרות הרצל בדימונה ביום שישי, 15 ביולי. נהיגתו של פרץ הפריעה לנהגים שנסעו מאחוריו, והם נאלצו לבצע בלימת חירום לאחר שליד אחת הכיכרות הוא בלם בפתאומיות. הנהגים זוהר עמר ואמיר הואשלה צפרו לפרץ והבהבו באורותיהם, ולאחר מכן אף יצאו מרכבם לעברו של פרץ. במקום התפתח ויכוח, במהלכו הוציא פרץ סכין ממכוניתו ואיים באמצעותה על הנהגים האחרים. גם חנימוב יצא ממכוניתו והתעמת עם פרץ, אך הוויכוח ביניהם לא גלש לאלימות פיזית.

יום למחרת, בשעה 4:30 לפנות בוקר, הגיע פרץ כשסכין במכוניתו למגרש חנייה שבו שהה חנימוב. עם פרץ במכונית היו באותה השעה רפאל מליחוב ודימורי קיטובני. במקום התפתח ויכוח בין פרץ לחנימוב, שבסופו הביא הראשון את הסכין ממכוניתו, רץ לכיוונו של השני ודקר אותו בחזהו. מותו של חנימוב נקבע זמן קצר לאחר מכן. לאחר הדקירה נמלטו פרץ, מליחוב וקיטובני מהזירה ונסעו לטירת הכרמל. על פי כתב האישום, בדרך לשם השליך פרץ את הסכין במטרה לטשטש ראיות.

כתב האישום מייחס לפרץ עבירות רצח בכוונת תחילה וניסיון להשמדת ראיה. לפי המשטרה, שאר המעורבים שוהים בתנאי מעצר בית, ובעוד כמה ימים יוגשו כנגדם כתבי אישום בעבירות נלוות.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ