כתב אישום הוגש בגין האונס באלנבי 40 לפני שבועיים

צעיר בן 24 מאור יהודה שהורשע בעבר במעשה מגונה מואשם באונס ובמעשה סדום בצעירה בת 18 במועדון התל אביבי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה הבוקר (שלישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד דליי מקטה, בן 24 מאור יהודה, בגין אונס ומעשה סדום בצעירה בת 18 במועדון אלנבי 40 לפני כשבועיים. בשנת 2012 הורשע הנאשם במעשה מגונה.

על פי כתב האישום, לפני כשבועיים יצאה המתלוננת לבלות עם חבריה באלנבי 40. בסמוך לשעה שש וארבעים בבוקר נכנס הנאשם למועדון והתקרב לצעירה, שישבה על הבר. מקטה הציע למתלוננת לרקוד עמו וסימן לה לבוא לעברו. לאחר שהצעירה התקרבה אליו הוביל אותה הנאשם לעבר מסדרון שגבל בתא שירותים, נכנס לתא וסימן למתלוננת להיכנס איתו. לאחר שהיא סירבה הוא תפס את ידה ומשך אותה בכוח לתוך תא השירותים.

הנאשם באונס באלנבי 40 בבית משפט המחוזי בתל אביב, היום
הנאשם באונס באלנבי 40 בבית משפט המחוזי בתל אביב, היוםצילום: מוטי מילרוד

בתא השירותים הצמיד הנאשם את גופה של המתלוננת לדלת, ניסה לנשק את פיה וכשסובבה את פניה, נישק את לחיה וצווארה. לפי האישום המתלוננת ביקשה מהנאשם שיחדל ממעשיו, אך למרות סירובה הנאשם המשיך במעשיו, הפשיט ואתה ואז אנס אותה וביצע בה מעשה סדום.

הפרקליטות, באמצעות עו"ד יעל הראל, ביקשה להאריך את מעצרו של מקטה עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר שהוגשה נגדו נכתב בין היתר כי "מקטה נחקר פעמיים, הכחיש שביצע במתלוננת עבירת מין וטען שהלך עם המתלוננת, בהסכמתה המלאה, לתא השירותים בכדי לשוחח. בחקירתו השלישית שינה את גרסתו, אישר שקיים יחסי מין עם המתלוננת, אך טען שאלו היו בהסכמתה המלאה. עסקינן בגרסה כבושה, שאת כבישתה לא השכיל הנאשם להסביר".

עוד צוין בבקשת המעצר כי "מסוכנותו של הנאשם נלמדת גם מעברו הפלילי בדמות הרשעה קודמת משנת 2012 בגין עבירה של מעשה מגונה, שביצע כלפי מתלוננת בניגוד להסכמתה. הדמיון הברור בין שני המעשים מעיד כאלפי עדים על המסוכנות המינית הנשקפת ממנו, ועל חוסר היכולת לתת בו אמון בדמות חלופת מעצר, שיהיה בה כדי לרסן את דחפיו".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ