מקורבי מילצ'ן: מביך לראות קמפיין השמצות מטעם נושא כלים הפועל בשירות בעלי אינטרס

בסביבתו של איש העסקים תקפו את ח"כ אמסלם, שהתייחס לעדותו של מילצ'ן בפרשת טובות ההנאה. ח"כ אמסלם: "אם זה נכון שמילצ'ן סיפר, אז הוא איש בזוי". נתניהו: רה"מ לא תדרך איש נגד מילצ'ן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מקרוביו של איש העסקים ארנון מילצ'ן הגיבו הערב (ראשון) לדבריו של ח"כ דוד אמסלם (הליכוד), שהתייחס היום לעדותו של מילצ'ן בפרשת טובות ההנאה, שבמסגרתה העניק על פי החשד לראש הממשלה בנימין נתניהו מתנות בשווי מאות אלפי שקלים.

בראיון לרדיו 103FM אמר היום אמסלם: "כל כמה ימים אנחנו מקבלים עוד ידיעה. פעם זה התחיל עם סיגרים. חיכינו שבוע ונכנסו השמפניות... ועכשיו יש לנו גם תכשיט... יש פה שיטה שכל הרעיון הוא בעצם להבאיש את נתניהו בעיני הציבור".

נתניהו ומילצ'ן בירושלים, ב-2005צילום: David Silverman/Getty Image/ ד

בהמשך התייחס אמסלם לעדותו של מילצ'ן בפרשה ואמר: "למה שמילצ'ן בכלל ילשין... למה שתלך למשטרה ותספר על זה. אם זה לא ממנו והוא לא אמר דברים כאלה, אז לא אמרתי כלום, אבל אני ניזון ממה שכתוב ב'הארץ'... אם זה נכון שמילצ'ן סיפר את זה אז הוא איש בזוי... הוא רוצה להשפיל את נתניהו".

בתגובה מסרו מקורביו של מילצ'ן: "מביך ומדאיג לראות את קמפיין ההשמצות שנפתח הבוקר מטעם נושאי כלים הפועלים בשירות בעלי אינטרס, כנגד אדם שהקדיש את חייו לביצור בטחונה ושגשוגה של מדינת ישראל, וניצל את קשריו הענפים לחיזוק הקשר הדיפלומטי הדיסקרטי עם מדינות ומנהיגים ברחבי העולם. תמוה לראות כיצד פועלים נושאי כלים מתודרכים דווקא כנגד מי שהפך בשנים האחרונות לכתובת לסיוע ללוחמי צה"ל, לזרועות הביטחון ולארגונים יהודים וציוניים בכול העולם, בלב פתוח ורחב ובהיקפים חסרי תקדים".

מקורביו של  נתניהו מסרו בתגובה: "ראש הממשלה לא תדרך איש נגד ארנון מילצ'ן, שאת תרומתו למדינת ישראל הוא מכיר ומוקיר".

בסוף השבוע דווח בערוץ 2 כי בני הזוג נתניהו קיבלו מאיש העסקים ארנון מילצ'ן מתנות יקרות ערך כבר ב-2004 - בזמן כהונתו של נתניהו כשר אוצר. עוד דווח כי על פי ההערכות שוויון של טובות ההנאה שקיבלו נתניהו ורעייתו בפרשת המתנות, המכונה פרשת 1000, נע בין 650 ל-700 אלף שקלים. כמו כן צוין כי חוקרי המשטרה אספו השבוע קבלות ומסמכים חדשים בתיק.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ