עורך דינו של מילצ'ן לח"כ אמסלם: חזור בך מהתבטאויותיך או שנתבע אותך

במכתב נדרש חבר הכנסת לפרסם התנצלות בתוך 48 שעות. אתמול התייחס אמסלם לעדותו של המפיק ההוליוודי בפרשת טובות ההנאה ואמר כי "אם זה נכון שמילצ'ן סיפר, אז הוא איש בזוי"

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

עורך דינו של המפיק ההוליוודי ארנון מילצ'ן, עו"ד בעז בן צור, שיגר היום (שני) מכתב לח"כ דודי אמסלם (הליכוד) בו דרש ממנו לחזור בו מהתבטאויותיו נגד מילצ'ן באחרונה, ולא – ינקוט מילצ'ן אמצעים משפטיים.  

בפנייה לאמסלם נכתב כי בראיונות שנתן אתמול לכלי התקשורת "טענת כי מטרתו של מר מילצ'ן היא להשפיל את ראש הממשלה... זאת ועוד, הוספת והפלגת למחוזות רחוקים (ובדויים) וטענת כי מר מילצ'ן נחקר בארצות הברית בנוגע לאותה פרשה... הנך נדרש לחזור בך בתוך 48 שעות מהתבטאויותיך נגד מר מילצ'ן, להתנצל בפומבי עליהן ולחדול לאלתר מלהשמיע דברי בלע שקריים נוספים בעניינו של מר מילצ'ן. ככל שלא תיענה לבקשה זו, ינקוט מר מילצ'ן באמצעים משפטיים, ובכלל זה יפנה לערכאות המוסמכות ויתבע ממך את מלוא נזקיו".

אמסלם אמר אתמול בריאיון לרדיו 103FM כי "כל כמה ימים אנחנו מקבלים עוד ידיעה. פעם זה התחיל עם סיגרים. חיכינו שבוע ונכנסו השמפניות... ועכשיו יש לנו גם תכשיט... יש פה שיטה שכל הרעיון הוא בעצם להבאיש את נתניהו בעיני הציבור". בהמשך התייחס אמסלם לעדותו של מילצ'ן בפרשה ואמר: "למה שמילצ'ן בכלל ילשין... למה שתלך למשטרה ותספר על זה. אם זה לא ממנו והוא לא אמר דברים כאלה, אז לא אמרתי כלום, אבל אני ניזון ממה שכתוב ב'הארץ'... אם זה נכון שמילצ'ן סיפר את זה אז הוא איש בזוי... הוא רוצה להשפיל את נתניהו".

בתגובה מסרו מקורביו של מילצ'ן: "מביך ומדאיג לראות את קמפיין ההשמצות שנפתח הבוקר מטעם נושאי כלים הפועלים בשירות בעלי אינטרס, כנגד אדם שהקדיש את חייו לביצור בטחונה ושגשוגה של מדינת ישראל, וניצל את קשריו הענפים לחיזוק הקשר הדיפלומטי הדיסקרטי עם מדינות ומנהיגים ברחבי העולם. תמוה לראות כיצד פועלים נושאי כלים מתודרכים דווקא כנגד מי שהפך בשנים האחרונות לכתובת לסיוע ללוחמי צה"ל, לזרועות הביטחון ולארגונים יהודים וציוניים בכול העולם, בלב פתוח ורחב ובהיקפים חסרי תקדים".

מילצן עם נתניהו בירושלים, ב-2005
מילצן עם נתניהו בירושלים, ב-2005צילום: David Silverman/Getty Image/ ד

מקורביו של  נתניהו מסרו בתגובה: "ראש הממשלה לא תדרך איש נגד ארנון מילצ'ן, שאת תרומתו למדינת ישראל הוא מכיר ומוקיר".

בסוף השבוע דווח בערוץ 2 כי בני הזוג נתניהו קיבלו מאיש העסקים ארנון מילצ'ן מתנות יקרות ערך כבר ב-2004 - בזמן כהונתו של נתניהו כשר אוצר. עוד דווח כי על פי ההערכות שוויון של טובות ההנאה שקיבלו נתניהו ורעייתו בפרשת המתנות, המכונה פרשת 1000, נע בין 650 ל-700 אלף שקלים. כמו כן צוין כי חוקרי המשטרה אספו השבוע קבלות ומסמכים חדשים בתיק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ