עדות שרה נתניהו תומכת בגרסת ראש הממשלה: הוא לא ידע על היין שקיבלתי ממילצ'ן

בערוץ 10 דווח גם כי רעיית ראש הממשלה אמרה לחוקרים כי עלות היין והשרשרת שקיבלה מהמיליארדר נמוכה בהרבה מהפרסומים. "אני לא שותה שמפניות יקרות", טענה על פי הדיווח

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בנימין ושרה נתניהו באזכרה לראש העיר אריאל לשעבר רון נחמן, בשבוע שעבר
"הארץ"

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, אמרה בעדותה במשטרה כי בעלה לא ידע על המתנות שקיבלה מהמיליארדר ארנון מילצ'ן – כך דווח הערב (שישי) בערוץ 10. עדות זו תומכת בעדותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלפיה הוא לא ידע על רבות מהמתנות שהגיעו לבית ראש הממשלה ביוזמת אשתו. על גרסה זו של נתניהו דווח השבוע לראשונה בערוץ 2.

לפי הדיווח הערב, שרה נתניהו אמרה לחוקרים: "ביבי באמת לא ידע על כך שהייתי מקבלת יין ממילצ'ן. הוא ראש ממשלה ואיש עסוק מאוד. הוא היה חוזר לארוחות ערב, רואה יין על השולחן ולא שואל שאלות מאיפה זה הגיע. זה בכלל לא היה במודעות שלו". עוד טענה נתניהו בפני החוקרים כי מחירי היין "זולים בהרבה מהסכומים שפורסמו", וכי היא "לא שותה שמפניות יקרות".

בנוגע לשרשרת שקנה לה מילצ'ן אמרה נתניהו: "זוהי שרשרת חרוזים בשווי 300-200 דולר. בטח לא בסכומים שאתם מדברים. זוהי שרשרת שנהוג לתת בין חברים". לפי הדיווח, נתניהו הדגישה בפני החוקרים את הקרבה בינה לבין מילצ'ן ואמרה כי הוא נהג לכנותה "סיסטר" (אחות).

בחקירותיו כפר בנימין נתניהו בטענות החוקרים כי קיבל מדי שבועיים אספקה קבועה של קופסאות סיגרים בעלות של אלפי שקלים לחבילה, לאורך שנים ובסכום מצטבר של מאות אלפי שקלים. מנגד, טען ראש הממשלה כי חלק ניכר מהסיגרים שעישן נרכשו מכיסו. נתניהו אף הסביר כי המקור למזומנים שבהם רכש את הסיגרים הוא אחד מקרובי משפחתו, שנהג לתת לו בשנים האחרונות כספים במזומן. נתניהו אינו מכחיש שקיבל ממילצ'ן סיגרים מעת לעת, אלא שלשיטתו לא מדובר באקט פסול, כי אם במתנות שניתנו כחלק מיחסי חברות ארוכי השנים בין המשפחות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ