המשטרה עצרה מורה בחשד שהכה תלמיד ושבר את רגלו

המקרה ארע בשבוע שעבר בבית הספר ביישוב ערערה שבנגב, ומעצר המורה הוארך אתמול. החשוד טען כי התלמיד שבר את רגלו לאחר שבעט בקיר

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בית משפט השלום בבאר שבע האריך אתמול (שני) את מעצרו של מורה החשוד שהכה תלמיד בבית הספר ביישוב ערערה בנגב ושבר את רגלו. המורה מכחיש את החשדות נגדו, מעצרו הוארך עד ליום רביעי. 

על פי החשד, ביום רביעי בשבוע שעבר תקף המורה, בן 23, את התלמיד ושבר את רגלו. כתוצאה מכך נזקק התלמיד לטיפול רפואי ופונה לבית החולים. נציג המשטרה, החוקר שמואל שמואל, אמר בדיון כי עד כה נחקרו כמה אנשים וכי קיים חשש שהמורה ינסה לשבש את החקירה. "הנחת המוצא שלנו היא שברגע שנודע למשיב על דבר קיומה של החקירה נגדו, המוטיביציה שלו לשבש את החקירה גדלה". שמואל הוסיף כי המורה נעדר עבר פלילי.

סנגורו של המורה, עו"ד שפיק אבו האני, אמר כי המורה מכחיש את הדברים וטוען כי התלמיד שבר את רגלו לאחר שבעט בקיר במהלך ויכוח ביניהם. בדיון הציג אבו האני תחקיר שערך מנהל בית הספר לאירוע, וטען כי מופיעים בו עדויות של תלמידים הטוענים שהמורה לא הכה את התלמיד.

השופט איתי ברסלר-גונן ציין בהחלטתו כי "יש בתיק חשד סביר" והוסיף כי על המשטרה לבדוק את התחקיר שערך מנהל בית הספר והוצג בבית המשפט.

עו"ד אבו האני מסר ל"הארץ" כי "מרשי מכחיש את המיוחס לו, משתף פעולה בחקירתו במשטרה ומוסר גרסה מפורטת שהמשטרה חוקרת בשלב זה". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ