גל סהר, בן 45, הוא המורה מהצפון החשוד שקיים יחסי מין עם תלמידותיו

שופטת בית המשפט המחוזי בחיפה התירה לפרסום את שמו של סהר, אשר על פי המשטרה קיים קשר מיני עם קטינות תוך ניצול מצבן הנפשי ותלותן בו. פרקליטו: "הוא אדם נורמטיבי לחלוטין"

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נעה שפיגל
נעה שפיגל

גל סהר, בן 45, הוא המורה מהצפון החשוד שקיים יחסי מין עם תלמידות בבית ספר בכרמיאל לפני שמונה שנים, כך התיר היום (חמישי) לפרסום בית המשפט המחוזי בחיפה. מעצרו הוארך אתמול עד יום ראשון. עו"ד אביעד רייפר המיצג את סהר מסר שלשום כי הוא כופר בחשדות.

גל סהרצילום: דוברות משטרת ישראל

השופטת אספרנצה אלון אישרה היום לפרסם את פרטיו של סהר, אשר על פי טענות המשטרה קיים קשר מיני עם כמה קטינות תוך ניצול תפקידו, מצבן הנפשי והתלות בו. סהר שימש בעבר מורה למוזיקה בבית ספר אורט בכרמיאל וכיום משמש כמרכז מגמת מוזיקה בקונסרבטוריון העירוני בעיר.

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור לצורך איתור מתלוננים נוספים נגד המורה, וקוראת לכל המחזיק במידע נוסף בעניין להתקשר למשטרת לב הגליל בטלפון 04-9901444 או למוקד 100.

עו"ד אביעד רייפר, המייצג את המורה, מסר כי "בית המשפט לא איזן בין צרכי החקירה ונסיבותיו של מרשי שהנו אדם נורמטיבי לחלוטין, בן 45, אב לארבע ואיש משפחה, ואף לא שקל נכון את העובדות כי מדובר בתלונה שלהבנתינו של מתלוננת אחת, על אירועים שאירעו לטענתה לפני כשמונה שנים, התלונה הוגשה לפני כחודש ומאז כנראה שנחקרו לא מעט נערות ששמן עלה בתלונת המתלוננת גם ככאלה שלכאורה נפגעו ממרשי, אך ככל שאנו למדים כעת, אף אחת מהן לא מופיעה כמתלוננת נוספת לזו אשר התלוננה".

עו"ד רייפר גם ביקר את פרסום שמו של סהר: "די בפרטים שפורסמו אודות מרשי כדי להביא מתלוננת פוטנציאלית להגיש תלונה - אם יש כזאת, היות שלא מדובר בחשד לתקיפה של קורבנות אקראיים אלא תלמידותיו של המורה ומשכך, אין צורך אמיתי כי פרטיו המלאים יפורסמו, אך כאמור, בית המשפט הורה אחרת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ