ישראלי המתגורר בקלקיליה מואשם כי היכה למוות את בנו בן ה-7

לפי כתב האישום, הנאשם ואשתו הפלסטינית התעללו בילד ובאחיו במשך כחצי שנה, היכו אותם, הצליפו בהם בשרשראות, דרסו אותם וניסו להרעיל אותם. האח בן ה-8 נפגע קשה

יותם ברגר
יותם ברגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יותם ברגר
יותם ברגר

אזרח ישראלי מג׳לג׳וליה המתגורר בקלקיליה מואשם בהריגת בנו ובהתעללות ותקיפת בנו השני. על פי כתב האישום שהגישה היום פרקליטות מחוז מרכז לבית המשפט המחוזי בלוד, האיש גר סמוך לקלקיליה עם אשתו הפלסטינית, שני ילדיהם המשותפים ועם שני ילדיו מנישואיו הראשונים - הילד בן ה-7 שנהרג ואחיו בן ה-8 שנחבל קשות, שניהם אזרחים ישראלים.

לפי כתב האישום, במהלך כשבעה חודשים היכו הנאשם, בן 33, ואשתו את הילד ואחיו בהזדמנויות רבות שונות ובתדירות יומיומית. הם נהגו להכות אותם בכל חלקי גופם באגרופים ובבעיטות והצליפו בהם בחפצים שונים, כגון מוט מטאטא, כבל ושרשרת ברזל תוך גרימת חבלות וחתכים. 

כתב האישום מתאר מסכת התעללות קשה שרק הסלימה עם הזמן וכללה בין השאר העמדת הילדים עירומים בגשם כשהם קשורים בחגורות, דריסת רגליהם באמצעות רכב וניסיון להרעיל אותם.

לפי הפרקליטות, ב-8 בינואר היכה הנאשם את ילדיו בראשם, הצליף בהם באמצעות כבל והכה אותם באמצעות מקל. לאחר מכן "הטיח הנאשם הטיח את גופו של האח בקיר והכה את המנוח בראשו ובגופו דקות ארוכות ... עד אשר נפל לרצפה".

בהמשך הערב חזרה אשתו של הנאשם לבית והכתה גם היא את הילדים במקל. למחרת הכו הנאשם ואשתו את בן ה-7 ובשלב מסוים הוא נפל על הרצפה ואיבד את ההכרה. בהמשך, כתוצאה מהחבלות הקשות לראשו, נקבע מותו בבית חולים של הרשות הפלסטינית.

משטרת מחוז ש"י עצרה את האב הישראלי, ואשתו נעצרה על ידי הרשות הפלסטינית ותועמד לדין על ידה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ