תושב אשדוד מואשם ברצח אמו לפני כחודש

לפי כתב האישום, ארטיום קפוסטין הכה למוות את אמו בדירתו לאחר ששתה כמות גדולה של אלכוהול. בעבר הוא הורשע בתקיפת אמו

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי נגד תושב אשדוד בן 36 בגין רצח אמו לפני כחודש. על פי כתב האישום, ארטיום קפוסטין, הכה למוות את אמו אירינה, בת 66, לאחר ששתה כמות גדולה של אלכוהול.

קפוסטין הורשע בעבר בתקיפת אמו, אולם בילה זמן מועט בכלא בעקבות הסדר טיעון. על פי כתב האישום, בבוקר הרצח בת זוגו של קפוסטין הביאה לו בקבוק וויסקי, כאשר בצהריים הלך לחברו וביקש בקבוק וויסקי נוסף. במהלך היום היה תחת השפעת אלכוהול ושוטרים שהגיעו לזירת הרצח סיפרו ל"הארץ" כי נדף ממנו ריח אלכוהול חריף. 

בערב הרצח, על פי כתב האישום, היו קפוסטין ואמו אירינה בדירתו לבדם. בין חצות לשלוש לפנות בוקר, ומסיבה שאינה ידועה לפרקליטות, קפוסטין תקף את אמו והכה אותה מכות רבות בחלקי גופה השונים, בין היתר בראשה, בבית החזה, בבטנה וברגליה, כשהוא משתמש בחפצים שונים. 

בשנת 2004 הורשע החשוד בתקיפה ובגרימת חבלה לחסר ישע. במאי 2010 החשוד דחף את אמו אל תנור בישול בעת שהיה תחת השפעת אלכוהול, וכחצי שנה אחר כך הגיע לדירת אמו, איים עליה ואז חנק אותה.

הפרקליטות הגיעה בזמנו להסדר טיעון מקל עם החשוד בגין שני האירועים, במסגרתו סוכם כי יוטלו עליו שלושים ימי מאסר. מתוך ימים אלו נוכו ימי מעצרו, כך שהוא השתחרר מיד. בנוסף הוטלו עליו ארבעה חודשי מאסר על תנאי למשך שנתיים והרחקה למשך שנה מאמו. 

ממשטרת מרחב לכיש שהובילה את חקירת התיק נמסר כי קפוסטין הכחיש את החשדות שיוחסו לו. "לפני ימים ספורים הטיחו חוקרי המשטרה בפניו של החשוד את ממצאי חוות הדעת של המכון לרפואה משפטית ושיחות שערך החשוד, אך גם אלו לא גרמו לחשוד להניד עפעף והוא המשיך כבחקירותיו הקודמות לשמור על שתיקה רועמת". 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ