האנס בני סלע הורשע בביצוע מעשה מגונה בעובדת בכלא

סלע, המרצה 39 שנות מאסר בגין שורה ארוכה של עבירות מין, הורשע בחשיפת איבר מינו בפומבי. בדיון טען סלע כי זו הייתה "טעות מביכה", בית המשפט גזר עליו שישה חודשי מאסר נוספים

שרון פולבר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרון פולבר

בית משפט השלום ברמלה הרשיע בתחילת החודש את האנס בני סלע בביצוע מעשה מגונה בפומבי, לאחר שחשף את איבר מינו בפני עובדת בכלא. השופטת רבקה גלט גזרה על סלע שישה חודשי מאסר, שיתווספו ל-39 שנות המאסר שהוא מרצה. מתוכם, חודש אחד ירוצה במקביל לעונש וחמישה חודשים ירוצו בנוסף לו. ההליך התנהל בדלתיים סגורות והותר היום (ראשון) לפרסום, לבקשת אתר "וואלה!".

סלע בבית המשפט העליון בירושלים, ב-2009צילום: אמיל סלמן /ג'יני

בהליך טען סלע כי זו הייתה "טעות מביכה", אך בית המשפט דחה את הטענה. "קשה שלא לסלוד ממעשיו של הנאשם", כתבה השופטת בגזר הדין.

עם זאת, החליטה השופטת גלט שלא להטיל על סלע תשלום פיצוי לנפגעת בשל מצבו הכלכלי. "מחד, אין פיצוי כספי שיכול לכפר על מעשה שכזה, ומאידך - גם אילו הטלתי פיצוי כספי הרי המדובר היה בסכום זעיר שהנאשם יוכל לעמוד בו ובכך בוודאי שאין כדי לפצות את המתלוננת פיצוי של ממש".

בתום הדיון פנה סלע לשופטת וביקש לשלבו בטיפול בין כותלי הכלא: "אני רק רוצה להזכיר לבית המשפט, אם יוכל לתת מילה קטנה כדי ששב"ס יעשו איתי משהו בהיבט הטיפולי", אמר סלע והוסיף: "אני יושב 17 שנים. מחר-מחרתיים אני אהיה שכן של אחד מכם. בבריחה גם טענו שאני עלול לעשות משהו ולא עשיתי. חבל שאני אפגוש ככה את החברה בחוץ".

סלע מורשע בשורה ארוכה של עבירות מין, שנשקלו לחומרה במהלך מתן גזר הדין הנוכחי. הוא הורשע לראשונה בשנת 1997 בשורת מעשים מגונים, שחלקם בוצעו בקטינים, ונשלח לשנתיים מאסר. באותה שנה הורשע שוב בעבירת מעשה מגונה ונשלח ל-10 חודשי מאסר. שלוש שנים מאוחר יותר, בשנת 2000, ניתן גזר הדין בתיק המרכזי בעניינו שכלל שורה ארוכה וחסרת תקדים של עבירות מין חמורות, בגינן נשלח ל-35 שנות מאסר. ב-2006 נמלט סלע מהכלא, ולאחר שנתפס נשלח לארבע שנות מאסר נוספות בגין בריחה ממשמורת חוקית.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ