בפעם השנייה בתוך שבוע: ביהמ"ש הורה להשאיר במעצר את החשוד ברצח בת זוגו ליד מעבר אייל

ערעור המשטרה על ההחלטה לשחרר את חיים תנעמי למעצר בית התקבל שישה ימים לאחר שבית המשפט המחוזי הפך החלטה זהה. תנעמי חשוד שהשליך את בת זוגו מרכב נוסע ורצח אותה

יותם ברגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תנעמי בבית משפט השלום בפתח תקווה, בשבוע שעבר
תנעמי בבית משפט השלום בפתח תקווה, בשבוע שעברצילום: תומר אפלבאום

בית המשפט המחוזי מרכז הפך היום (רביעי) את החלטתו של שופט שלום והורה להשאיר את חיים תנעמי, החשוד ברצח ורד (ורה) קרמסקוי, במעצר. זאת הפעם השנייה בתוך שבוע שהמחוזי מבטל החלטה לשחרר את תנעמי למעצר בית.

בית משפט השלום בפתח תקווה הורה אתמול לשחרר את תנעמי למעצר בית, אולם המשטרה ערערה על ההחלטה. ביצוע פסק הדין עוכב עד הבוקר, אז התקבל הערעור ותנעמי הושאר במעצר. 

ורד קרמסקויצילום: מתוך עמוד הפייסבוק

לפני שישה ימים הפך בית המשפט המחוזי בלוד החלטה זהה, והורה להשאיר את תנעמי במעצר. הוא ערער על החלטת המחוזי - ואולם בית המשפט העליון אישרר אותה, הותיר אותו במעצר ואף התיר לפרסם את שמו. שאר פרטי החקירה עדיין חוסים תחת צו איסור פרסום. עם זאת, בימים האחרונים דווח כי קרמסקוי נעדרה ואותרה כשהייתה בגיל תיכון, וכי גם לפני מספר שבועות אותרה חבולה בצד דרך בדרום הארץ. 

תנעמי, בן 34 מההתנחלות צופים, חשוד שהשליך את קרמסקוי בת ה-19 מהמכונית שבה נסעו בתחילת החודש סמוך למעבר אייל, שבצפון-מרכז הגדה המערבית. גופת זוגתו נמצאה מוטלת בצד הדרך כשהיא חבולה בראשה, ככל הנראה מאבנים שהיו בצד הכביש, ומיד לאחר מכן תנעמי נעצר והובא לחקירה. לטענתו קרמסקוי קפצה מהרכב במהלך ויכוח, והוא כופר בחשד נגדו. במשטרה טענו אז כי גרסתו אינה קוהרנטית וסותרת את עצמה.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ