חריגות בנייה נמצאו בבית שבונה ח"כ מיקי זוהר בקרית גת

מכתב ששלח מפקח של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ציין חריגות בנייה בביתו של השר, וזימן אותו לחקירה. זוהר: העירייה נתנה את הסכמתה לשינויים

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בבדיקה שערך מפקח של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה של עיריית קרית גת בשבוע שעבר בבית שבונה חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) בעיר נמצאו כמה חריגות בנייה שבוצעו לכאורה ללא היתרים. חבר הכנסת זוהר ציין בתגובתו כי קיבל הסכמה עקרונית לשינויים מטעם העירייה. הסיפור פורסם היום בחדשות ערוץ 10. 

על פי מכתב ההתראה שנשלח לזוהר בשבוע שעבר על ידי המפקח יעקב חייפץ, בבדיקה שערך הוא מצא כי כמה חריגות בנייה. במכתב ציין חייפץ כי גובה החומות שנבנו לא תואם את האישור בהיתר, הכניסה החיצונית למרתף סוטה מההיתר, נעשו הכנות להקמת בריכת שחייה ללא היתר וחריגות נוספות. בעקבות כך, הודיע חייפץ במכתבו כי הוא מזמן את חבר הכנסת לחקירה באזהרה, וכי ההחלטה להמשיך את ההליכים המשפטיים נגד זוהר תתקבל לאחריה.

מטעם זוהר נמסר בתגובה: "ניכר שמדובר כאן ברדיפה הפוליטית כנגדי בפרט וכנגד הליכוד בכלל שמבוססת על מכתב תמוה מאוד של מפקח הבנייה. לאורך כל התקדמות הבנייה העברנו פניות לעירייה בהן ביקשנו אישורים עקרוניים לכל השינויים ואכן גם קיבלנו הסכמה עקרונית".

מעיריית קרית גת נמסר כי "אגף ההנדסה בעיריית קרית גת אוכף חריגות בנייה על פי מדיניות אכיפה אחידה שקבע הצוות המקצועי ללא יוצא מן הכלל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ