מזכיר הממשלה פנה לחברי הוועדה לבחירת שופטים בבקשה לקדם את רעייתו

הוועדה לבחירת שופטים אמורה לדון בשבוע הבא בקידומה של נאווה ברוורמן לשופטת בבית המשפט המחוזי. לפי הדיווח בחדשות 2, צחי ברוורמן פנה בעצמו ובאמצעות אחרים לחברי הוועדה

רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מזכיר הממשלה צחי ברוורמן וראש הממשלה נתניהו בישיבת ממשלה, בחודש שעבר
מזכיר הממשלה צחי ברוורמן וראש הממשלה נתניהו בישיבת ממשלה, בחודש שעברצילום: מארק ישראל סלם

מזכיר הממשלה, צחי ברוורמן, פנה לחברי הוועדה לבחירת שופטים בבקשה שיקדמו את רעייתו, שופטת בית משפט השלום בתל אביב, נאווה ברוורמן. הוועדה צפויה לדון בשבוע הבא בקידומה של ברוורמן, המועמדת לשופטת בבית המשפט המחוזי. 

הסיפור דווח היום (שני) בחדשות 2, ולפיו מזכיר הממשלה פנה בעצמו ובאמצעות אחרים לחברי וועדה במטרה לשכנעם להצביע עבור קידומה. מועמדותה של ברוורמן לקידום הוצגה בפברואר השנה, והוועדה כבר דנה בה במארס והחליטה שלא לקדם אותה. 

ברוורמן סיימה את לימודי המשפטים בשנת 2000 והתמחתה בבית משפט השלום תל אביב, אצל השופטת עדנה בקנשטיין. מאוחר יותר שימשה כעוזרת המשפטית של בקנשטיין במשך תשע שנים. ב-2010 מונתה לשופטת בבית משפט השלום תל-אביב. 

ברוורמן הוא איש ליכוד המקורב לזוג נתניהו, ומונה בנובמבר האחרון לתפקיד מזכיר הממשלה. לפני מינויו כיהן כמה שנים בתפקיד מנכ"ל קריית החינוך של עירית נס ציונה, וקודם לכן היה דובר העיריה.

ברוורמן מסר בתגובה: "מצער מאוד שגם היום בשנת 2017 לא מכבדים הצלחה של אשה שהצליחה בזכות עצמה להיבחר לשופטת בית משפט שלום ומנסים לתלות את קידומה בבעלה. רעייתי נאוה, עומדת בזכות עצמה וכישוריה, נבחנת על פי שמונה שנות כהונה כשופטת בישראל ואינה זקוקה לשום עזרה, גם לא ממני. חברי הועדה יעריכו ויבחנו אותה על פי יכולותיה והמקצועיות שלה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ