אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

גופות של בני זוג צעירים בשנות ה-20 לחייהם התגלו היום (ראשון) בחדר במלון הרודס באילת. במשטרה נבדק החשד לפיו הגבר רצח את האשה ולאחר מכן התאבד. הגופות נשלחו למכון לרפואה משפטית לקביעת נסיבות המוות.

תחילה חשדה המשטרה כי מדובר בהתאבדות משותפת, אולם ככל שהתקדמה החקירה עלה החשד כי הצעירה מתה לפני הגבר, וזאת על פי המצב בו גופותיהם נמצאו. בימים הקרובים צפויות להתבצע נתיחות גופותיהם של השניים. בנוסף, מעבדת זיהוי פלילי של משטרת ישראל בדקה את זירת האירוע ואספה ממצאים. במשטרה ציינו הערב כי כל כיווני החקירה נבדקים, לרבות החשד לרצח והתאבדות.

לפני כחצי שנה הוגש כתב אישום נגד הגבר בגין עבירות שביצע בזמן שירותו הצבאי. כתב האישום ייחס לו חדירה לחומר מחשב, הטרדה מינית, פגיעה בפרטיות, התחזות, קבלת דבר במרמה ועבירות נוספות. היום היה אמור להתקיים דיון בעניינו בבית משפט, אליו לא הגיע. לפי עורך דינו, הוא אישר לו שלא להגיע, שכן סוכם עם הפרקליטות לדחות את הדיון לצורך השלמת חומרי חקירה. "כשהגענו למקום הובילו אותנו לחדר שבו היו גבר ואשה צעירים", אמרה חובשת במד"א. "הם היו מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק. קבענו את מותם במקום".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ