בת 16 תואשם בכך שסרסרה בבת 13, התעללה בה פיזית וסחטה אותה באיומים

הנערה חשודה כי אילצה את הילדה לקיים יחסי מין עם גבר מבוגר ולתת לה את הכסף שהוא ישלם לה. על פי החשד, היא וקטינים נוספים כיבו סיגריות על בת ה-13, היכו אותה ושרפו את שיערה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים41
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

הפרקליטות הודיעה כי תגיש השבוע כתב אישום נגד נערה בת 16 מאשקלון שעל פי החשד התעללה פיזית ונפשית בנערה בת 13 ואילצה אותה לקיים יחסי מין עם גבר מבוגר. הגבר, בן 31, צפוי להיות מואשם באונס, וכתבי אישום בעבירות אלימות יוגשו גם נגד כמה קטינים נוספים.

לפי החשד, הנערה בת ה-16 סחטה באיומים את בת ה-13, דרשה ממנה כסף, סרסרה בה והתעללה בה. הנערה נמצאת במעצר מזה כשבועיים והגבר עצור מזה כשבוע.

לפי החשד, לפני כמה שבועות הכניסו החשודה המרכזית וחברתה, כבת 13 וחצי, את ראשה של הקורבן אל תוך בור שחפרו בחוף הים ובו חול ומים. לאחר מכן, לפי החשד, הכריחה בת ה-16 את בת ה-13 לנסוע איתה לדירה שבה מתגוררים אזרחים סודנים ולהציע להם שירותי זנות כדי לשלם לה את מבוקשה. באותו הערב, לפי החשד, אולצה בת ה-13 לקיים יחסי מין עם אחד הדיירים של אותה דירה בפארק בעיר.

לפי המשטרה, במקרה אחר התעללה קבוצה של נערים ובראשם הנערה בת ה-16 בילדה בת ה-13 כשהם מכבים סיגריות על פניה, בועטים בה, שורפים את שיערה ויורקים עליה. קטין כבן 12 חשוד שדקר את הנערה באמצעות ענף חד בבטנה עד שדיממה.

ביום למחרת, על פי החשד, לקחו החשודה המרכזית ושתי נערות נוספות את בת ה-13 למקום הסמוך למתחם ה"סקייטפארק" באשקלון ותקפו אותה שוב: הן זרקו עליה מטף, חנקו אותה באמצעות פיסת בד שדחפו אל פיה ודרשו ממנה להביא להן 300 שקלים בתוך כמה ימים. עוד חשודה בת ה-16 בכך שאיימה כי תניח מטען חבלה מתחת למכוניתה של אמה של בת ה-13. לפי המשטרה, הילדה נסחטה מבלי שהיתה בפועל חייבת כסף לחשודה ולחבריה.

מסכת ההתעללות התבררה לפני כשבועיים, כשבת ה-13 באה למועדון נוער באשקלון וביקשה מהמדריכים במקום כסף. היא הסבירה כי נכוותה בפניה כשטיגנה שניצלים וסירבה תחילה לשתף פעולה עם המדריכים ועם המשטרה, אך לאחר מכן סיפרה על מה שעברה.

לפי המשטרה, הגבר שחשוד באונס הקטינה הכחיש את החשדות נגדו, אך בחקירתו הצליחו החוקרים להפריך את האליבי שלו. עוד נמסר מהמשטרה כי החשודה בת ה-16 טענה בתחילת חקירתה כי בת ה-13 חייבת לה כסף בעקבות משחק פוקר והכחישה את החשדות נגדה, אך לאחר מכן הודתה בסחיטה באיומים במשך תקופה ארוכה וכן בהתעללות ובשידול לזנות.

עו"ד מיכאל בוסקילה, שמייצג את החשודה בת ה-16 מטעם הסנגוריה הציבורית, מסר: "אנו נמצאים בתחילת ההליך, אבל כבר כעת ברור שמדובר בקטינה מרקע משפחתי מורכב ועברה טרגדיות קשות במהלך חייה. לכשיוגש כתב אישום נלמד את חומרי החקירה ונתייחס בהתאם".

עו"ד אכרם חסונה, המייצג את הגבר שחשוד באונס הקטינה מטעם הסנגוריה בציבורית, מסר כי "החשוד משתף פעולה עם החוקרים, הכחיש את כל החשדות ומסר גרסה".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ