מדריכת פנימייה בת 22 חשודה באונס ועבירות מין נוספות בשתי קטינות

החשודה עזבה את הפנימייה בבני ברק מיוזמתה לפני שלושה חודשים. בדיון שהתקיים היום קבעה השופטת כי עדויות הילדות מהימנות והאריכה את מעצרה בחמישה ימים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

מדריכת פנימייה בבני ברק נעצרה אתמול (רביעי) בחשד שביצעה עבירות אונס ועבירות מין נוספות בשתי קטינות שלומדות במוסד. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום בחמישה ימים את מעצרה של המדריכה, בת 22 מרמלה. היא נעצרה על ידי משטרת מחוז תל אביב לאחר שהקטינות שהדריכה הגישו נגדה שתי תלונות.

התלונה הראשונה התקבלה במשטרה ב-26 באפריל, והשנייה ב-1 במאי. בדיון היום בבית המשפט אמר נציג המשטרה, גיא קלדרון, כי  "לאורך שנים ולפי ידיעות המשטרה ביצעה החשודה מעשים מגונים שלא בהסכמה בחניכות שלה. יש לנו עדויות מפורטות כולל חקירת ילדים. החשודה קושרת עצמה למגע בינה לבין המתלוננות, אך מכחישה את מעשים".

סנגורה של החשודה, עו"ד אבי חימי, טען בדיון שהמדריכה עזבה את הפנימייה לפני שלושה חודשים מיוזמתה, לאחר שלטענתה הרגישה שמשהו רע עומד לקרות בו. "החשודה נעדרת עבר פלילי מכל סוג שהוא", הדגיש. "היא מסרה גרסה לפיה הקשר עם החניכות היה חינוכי בלבד, ולא כלל מגעים מיניים כמו שהמשטרה מייחסת לה. חקירת הילדים הסתיימה לפני חודש וחצי ומאז לא היתה אינדיקציה לשיבוש. אם היה חשד, המנהלת יכולה היתה להעביר את החשדות לרשויות המתאימות".

שופטת בית משפט השלום בתל אביב, רונית פוזננסקי כץ, האריכה את מעצרה של החשודה עד ל-26 ביוני וקבעה: "מדובר בחשודה שעל פי החשד במספר רב של מקרים ולאורך שנים ביצעה בשתי מתלוננות לפחות מעשי אינוס ומעשים מיניים. עוד יש לציין כי גרסת הילדים היתה מהימנה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ