בעל משרד פרסום בירושלים מואשם באונס שש עובדות שלו

על פי כתב האישום, מתיתיהו בן דוד ביצע מעשי אונס, סדום ותקיפות מיניות חמורות בנשים דתיות או חרדיות שעבדו תחתיו, לעתים תוך שימוש באלימות. פרקליטו: הן משקרות, הכל נעשה בהסכמה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בן דוד בבית המשפט המחוזי בירושלים, היום

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (ראשון) כתב אישום חמור נגד מתיתיהו בן דוד, איש עסקים ובעל משרד פרסום הפועל בחברה החרדית, בגין מעשי אונס, מעשי סדום, תקיפות ומעשים מגונים בשש נשים שעבדו במשרדו, לעתים תוך שימוש באלימות. הפרקליטות הגישה בקשה לעוצרו עד תום ההליכים.

בן דוד היה הבעלים השותף של חברת אי-מדיה 1 שהתמחתה בפרסום בציבור החרדי. כתב האישום מפרט מעשים חמורים במתלוננות, כולן נשים דתיות או חרדיות שעבדו במשרד בין השנים 2011 ל-2016.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ליזו אבקסיס-וולפוס, בן דוד נהג באופן שיטתי לתת לעובדות מחמאות בעלות אופי מיני, לאחר מכן להזמין אותן למשרדו ולגעת בגופן. בהמשך הוא תקף אותן תקיפות חמורות שכללו מעשי סדום, אונס ומעשים נוספים, בשירותים של המשרד ובמקומות אחרים, לעתים תוך שימוש באלימות.

בין היתר נכתב בכתב האישום כי "הנאשם נהג להאדיר את מעמדן של חלק מהעובדות במשרד בעיני שאר עובדי המשרד ויצר את התחושה כי עובדות אלו מועדפות עליו תוך שהוא משנה את מעמדן המקצועי במשרד הפרסום ומרומם אותן ביחס לשאר עובדי משרד הפרסום. בחלק מן המקרים, העירו העובדות לנאשם על התנהגותו וביקשו ממנו במפגיע לחדול מכך. בחלק מן המקרים כאשר העובדות לא נעתרו לחיזוריו, נהג הנאשם להתנכל להן, לאיים עליהן בפיטורים, ואף לא לדבר איתן מטוב ועד רע".

סנגורו של בן דוד, עו"ד אריאל עטרי, מסר בתגובה כי "לפני מספר שבועות טענה המשטרה שיש עשרות מתלוננות נגד בן דוד. בשבוע שעבר טענו שיש עשר. היום המספר הצטמצם לשש, כאשר לפי כתב האישום הקשר המיני עם חלקן היה בהסכמה מלאה וחלקן אף הודן בכך בעימות שהקשר הפיזי עם בן דוד היה בהסכמה. בן דוד טען מחקירתו הראשונה שכל קשר שהיה לו היה קשר מוסכם והדדי והיום טענתו מקבלת חיזוק ממשי".

עטרי הוסיף כי "אין ספק שהנשים מצויות במלכוד כי אם יודו שהדברים נעשו בהסכמה יהיו אסורות לבעליהן ויהיו חייבות להתגרש. לכן הן חייבות לשקר. העובדה שבדיון הסתבר שכולן התאגדו כבר עם עורכות דין לתביעה כספית מלמדת שהכסף הוא מחסום נוסף ומשמעותי בין המתלוננות לבין חובתן לומר אמת. בסוף המשפט אין לי ספק שיוכח שכל קשר מיני בו היה מעורב בן דוד היה קשר מיני רצוני והדדי והוא יזוכה מכל אשמה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ