שוטר מואשם בביצוע מעשים מגונים בילדות של שוטרים, בנות 6 ו-7

על פי כתב האישום, רס"ב בועז מישורי ניצל הדרכות שהעביר בקייטנות באריאל כדי לגעת בגופן של הילדות, בהן בתו של חברו. המחלקה לחקירות שוטרים ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים31
רויטל חובל
רויטל חובל

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בלוד נגד בועז מישורי, שוטר בן 45 בתחנת אריאל, בגין ביצוע מעשים מגונים בארבע ילדות בנות 6 ו-7, בהן ילדות של שוטרים. עוד הוא מואשם בעבירות של הפרת אמונים, שיבוש מהלכי משפט והטרדת עד.

על פי כתב האישום, בשנת 2010 החל מישורי לעבוד כשוטר קהילתי בתחנת אריאל בדרגת רב-סמל בכיר, עד 2014. במסגרת תפקיד זה נהג להרצות בפני ילדים בבתי ספר ובגני ילדים בנושאים שונים, בהם זהירות בדרכים ופעילות משטרת ישראל. את ביצע לפי האישום בקייטנה של ילדי שוטרים באריאל שאותה הדריך.

בועז מישורי בבית המשפט
בועז מישורי בבית המשפטצילום: באדיבות כאן חדשות

באחד המקרים, כפי שמתואר בכתב האישום, ניצל מישורי הדרכה שהעביר ללבישת אפודים זוהרים, כדי לגעת בגופן של הילדות. אחת ממדריכות הקייטנה הבחינה במעשה ודיווחה על כך לאביה של אחת הילדות, מתנדב במשטרה לשעבר, שדיווח על כך לקצין מניעה והסברה במחוז ש"י של המשטרה.

במקרה אחר המתואר בכתב האישום פנה מישורי לתלמידת כיתה א', כבת 7, שבילתה בגפה בפארק באריאל, שבה התקיימה באותה עת פעילות תרבות עירונית. היא פגשה שם את מישורי, שהיה חבר של אביה, יחד עם ילדיו הקטינים. במהלך הצגת ילדים בפארק, הציע מישורי לילדה לשבת על ברכיו, אז החל לגעת באיבר מינה. לפי כתב האישום, מאז פגש אותה בהזדמנויות שונות וחזר על מעשיו.

מישורי מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט ובהטרדת עד, לאחר שכאשר נודע לו שאחד הקצינים עומד מאחורי חקירה שנפתחה נגדו, ביוני 2015, הוא החליט לנקום בו באמצעות פנייה לרשויות המס, על עבירות מס שלכאורה מבוצעות בבית העסק של רעיית הקצין. מישורי נעצר בחודש שעבר, ועם הגשת כתב האישום נגדו, הגישה המחלקה לחקירות שוטרים בקשה לעצור אותו עד תום ההליכים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ