מורה בתיכון בהרצליה מואשם בקיום קשר מיני עם תלמידה בת ה-16

אורי גלעד מואשם כי קיים יחסי מין אסורים עם הנערה פעמים רבות בבית הספר ואף מחוץ למסגרת הלימודים. כמו כן, הוא מואשם כי הפציר בה לשקר על כך ומחק התכתבויות ביניהם

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטל חובל
רויטל חובל

כתב אישום הוגש היום (חמישי) לבית משפט השלום בתל אביב נגד אורי גלעד, מורה בן 36 בתיכון בהרצליה, בגין קשר מיני שקיים עם תלמידה בת 16. הוא נאשם בבעילה אסורה בהסכמה, מעשה מגונה, הדחה בחקירה ועבירות נוספות.

לפי כתב האישום, השניים קיימו ממושך הן במסגרת הלימודית והן מחוץ לשעות הלימודים. כתב האישום מייחס לו קשר אינטימי אסור עם תלמידה תוך ניצול יחסי התלות, המרות והחינוך ביניהם.

גלעד מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה, בכך שכאשר נודע לו מהתלמידה שהקשר ביניהם התגלה, הפציר בה לשקר וכן דאג למחוק התכתבויות מפלילות ביניהם שכללו גם תמונות אינטימיות. עם זאת, המשטרה הצליחה לשחזר חלק מהתכתבויות ותמונות אלה.

המורה נמצא כעת במעצר בית בפיקוח של אמו ורעייתו, והפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו בתנאים מגבילים. בבקשת המעצר כתב הפרקליט חגי בנימין כי "גלעד הפר באופן בוטה וקשה את חובת האמון המוגברת שניתנה בו כמורה, ובעיקר כמחנך, אשר מתוקף כך היה אמון על בריאותם וביטחונם של תלמידיו – הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי. ניכר כי מעשיו של גלעד, במסגרתם מעל באופן בוטה באמון שניתן בו כשניצל את תפקידו לצורך קיום קשר מיני עם תלמידתו לאורך תקופה ארוכה, מעידים כאלף עדים על מידת האמון שניתן ליתן בו".

גלעד מודה בעצם הקשר המיני האסור עם התלמידה, אולם מכחיש קיום מגע פיזי כלשהו עמה. לפי גרסתו, הקשר הרומנטי בין השניים הסתכם באמירות ובהתבטאויות מיניות בעל פה ובכתב אך לא הגיע לכדי מעשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ