חייל מואשם כי אנס חיילת מהגדוד שלו בבית הוריה

לפי כתב האישום, בזמן בילוי של חיילים מהגדוד בסוף השבוע, הציעה המתלוננת לחבריה ללון בחדרו של אחיה מפאת השעה המאוחרת. הנאשם נענה להצעה, ובזמן שישנה נכנס לחדרה ואנס אותה

גילי כהן
גילי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי כהן
גילי כהן

התביעה הצבאית הגישה היום (רביעי) אל בית הדין של פיקוד המרכז כתב אישום נגד חייל מגדוד מבצעי בגין אונס חיילת המשרתת עמו, בזמן חופשת סוף השבוע בבית הוריה. מעצרו הוארך עד 25 ביולי.

לפי כתב האישום, הנאשם והמתלוננת יצאו יחד עם חיילים נוספים מהגדוד שבו הם משרתים לבלות בתל אביב. המתלוננת אמרה בפני כלל החיילים כי מי שלא יוכל לחזור לביתו בסוף הבילוי יוכל לישון בחדרו של אחיה בביתה. לאחר מכן, היא והנאשם התנשקו ואז היא עצרה את הנשיקה, נכנסה לשירותים במקום וכשיצאה משם אמרה לנאשם כי היא לא מעוניינת בכל קשר עמו.

בהמשך הערב, כך לפי כתב האישום, כתב הנאשם למתלוננת הודעה בוואטסאפ כי אין לו איפה לישון. המתלוננת הסכימה שיבוא לישון בחדרו של אחיה עד שתחודש תנועת הרכבות לאזור מגוריו. כאשר הגיעו השניים לביתה, הכניסה החיילת את הנאשם לחדרו של אחיה, אך בהמשך נכנס הנאשם לחדרה וניסה לנשק אותה ולגעת בה. לפי כתב האישום, החיילת הבהירה לו בקול תקיף כי אינה מעוניינת במגע עמו וביקשה שיצא מהבית. החייל לקח את חפציו ויצא מהבית, אך לאחר זמן מה כתב לה הודעה בוואטסאפ כי הוא מצטער על מה שאירע, אך הוסיף כי הוא סבור שהיא מעוניינת בו. החיילת הבהירה לו כי היא רואה בו ידיד בלבד והסכימה לכך שיישן בביתה מכיוון שאין רכבות לביתו בשעה זו.

לפי כתב האישום, החייל שב לביתה של המתלוננת והיא הובילה אותו לחדר של אחיה. לאחר זמן מה, שב החייל לשלוח לה הודעות אך היא כבר נרדמה. הוא ניגש אל חדרה, פתח את הדלת, נשכב על גופה וניסה לנשק אותה. החיילת הזיזה את ראשה מצד לצד, אמרה לנאשם שהיא אינה מעוניינת בכך, אך הוא המשיך במעשיו, הפשיט אותה ואנס אותה תוך שהיא מתנגדת ואומרת שוב ושוב כי היא לא מעוניינת בכך.

בית הדין הצבאי אסר לפרסם את תפקידה של המתלוננת ואת זהות הגדוד שבו משרתים החיילים, והאריך את מעצרו של הנאשם עד 25 ביולי. לפי נתוני צה"ל, במהלך שנת 2016 הוגשו 30 כתבי אישום אל בתי הדין הצבאיים בגין עבירות מין והטרדה מינית של חיילים וחיילות. 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ