פרשת הצוללות: מולכו ושמרון נחקרו יום רביעי ברציפות

מולכו אישר בחקירה קודמת כי נפגש עם עד המדינה גנור, לאחר שעומת עמו. לפי החשד, הוא סייע לגנור לפתור קשיים בעסקת הצוללות. הפגישה מטילה בספק את הצהרת שמרון כי מולכו לא היה מעורב בעסקה

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
כתב המשטרה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים5
יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
כתב המשטרה

עורכי הדין דוד שמרון ויצחק מולכו נחקרו הערב (רביעי) במשך כשבע שעות במשרדי להב 433 - זה היום הרביעי ברציפות. שמרון חשוד בקבלת דבר במרמה במסגרת עסקת הצוללות, המכונה גם תיק 3000. ביום שני עימתו החוקרים את מולכו ושמרון עם עד המדינה, מיקי גנור.  

שמרון נחקר בימים האחרונים במשרדי להב 433, ובמקביל נחקר שותפו למשרד עורכי הדין ואיש סודו של ראש הממשלה, עו"ד כי המשטרה חושדת שמולכו נפגש עם עד המדינה גנור, ופעל לבקשתו בקידום עסקאות כלי השיט כחלק מתפקידו המדיני, כך לפי מידע שהגיע לידי "הארץ".

‏שמרון בכניסה למשרדי להב 433, ביולי
‏שמרון בכניסה למשרדי להב 433, ביוליצילום: מוטי מילרוד

בין מולכו לגנור ביום שני, עורך הדין לא הכחיש את הפגישה עם גנור, אך טען שלא עשה דבר עבורו. המשטרה הטיחה בו את החשד כי בפגישה בין השניים גנור הציג לו את הקשיים בעסקת הצוללות, ולאחר מכן מולכו פעל לסייע לו בעניין. מולכו נחקר גם בחשד שלא יידע את הגורמים הרלוונטים לאחר שידע ששותפו שמרון מייצג את גנור. 

הפגישה בין מולכו לגנור מציבה סימן שאלה על דברי שותפו של מולכו, שמרון, כי בעוד הוא עצמו ייצג את גנור בעניינו, מולכו לא היה מעורב ולא הכיר את הפרטים. "אנו מקפידים מאוד על קיומן של 'חומות סיניות' בין ענייני המשרד לעניינים הממלכתיים בהם הוא (מולכו) עוסק", מסר שמרון לערוץ 10 בתגובה לתחקיר שפרסמו. לדבריו, "שותפי, עו"ד יצחק מולכו, ידע על כך שאני מייצג את מר גנור, אך לא היה מעורב בייצוג זה בשום אופן ולא הכיר את פרטי העניינים שבהם המשרד טיפל עבור מר גנור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ