הכדורגלן אנתוני וארן שתועד מבצע אקט מיני באשה שאינה מגיבה נחקר במשטרה

וראן, חלוץ בית"ר ירושלים, ושלושה שחקנים בליגות הנמוכות נחקרו בחשד שתיעדו את המקרה ללא הסכמתה. הם טענו כי האשה הייתה מודעת למעשים, שלושה מהם שוחררו בתנאים מגבילים

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
וארן במשחק נגד מכבי נתניה, ביום שבת
וארן במשחק נגד מכבי נתניה, ביום שבתצילום: ניר קידר
יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

ארבעת הכדורגלנים שתועדו מבצעים אקטים מיניים באשה שאינה מגיבה נחקרו היום (רביעי) במשטרה בחשד לעבירות מין. שלושה מהחשודים - ובהם חלוץ בית"ר ירושלים אנתוני וארן, השחקן בר מזרחי מהפועל מחנה יהודה בליגה א' ושחקן נוסף מהליגות הנמוכות - שוחררו בתנאים מגבילים ל-30 יום, שבמהלכם נאסר עליהם ליצור עמה קשר. הרביעי צפוי להשתחרר גם הוא בתנאים מגבילים.

הארבעה נחקרו ביחידת ההונאה של מחוז המרכז בחשד לתקיפה מינית ולעבירה על החוק למניעת הטרדה מינית, בכך שפרסמו סרטון המתמקד במיניותו של אדם בנסיבות שהפרסום עלול להשפילו, לבזות אותו וללא הסכמה. מזרחי, שצילם את הסרטון, נחקר בחשד לתקיפה מינית, נשאל אם היחסים היו בהסכמה והמשטרה אספה חומרים ממכשיר הטלפון שלו. הוא הכיר את הצעירה וקישר בינה לבין שלושת המצולמים האחרים. סנגורו עו"ד משה יוחאי מסר: "חבל שגחמה של חברת כנסת הפכה למהומה על לא מאומה. אנו שמחים שהמשטרה החליטה לשחרר את בר, מה שמעיד שלא היתה כאן כל עבירה פלילית". פרטיה של הצעירה, שצפויה להעיד, נמסרו למשטרה.

עדיין לא ברור מתי בדיוק צולם הסרטון, אם האירוע שתועד התרחש בהסכמת האשה או בידיעתה, ואם היתה בהכרה. עו"ד חיים אברג'יל, המייצג את וראן, טען שלשום כי בידיו מסרונים המוכיחים כי האשה והשחקנים היו ביחסים חבריים, וכן סרטון נוסף מהאירוע שבו היא נראית בהכרה. בבית"ר ירושלים דבקים בהחלטה שלא להשעות את וארן, והוא אף השתתף במשחק נגד מכבי נתניה בסוף השבוע. 

אתמול פנו 13 חברות כנסת לבית"ר ירושלים בדרישה להשעות את וארן עד לסיום החקירה. "נדמה כי בימים האחרונים הלכנו כמה עשרות צעדים אחורה. זאת, כפועל יוצא מהתגובות הרפות שלכם ושל ההתאחדות לכדורגל עם חשיפת הסרטונים", נכתב בפנייה.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ