כתב אישום נגד אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי: "ניצול בוטה של הערצתן של הקטינות"

רונן ביטי מואשם במעשים מגונים, הטרדה מינית ואיומים כלפי תשע מעריצות קטינות של בתו, שעמן יצר קשר דרך קבוצת ווטסאפ. החשד לבעילה אסורה בהסכמה בבת 14 לא הוכנס לכתב האישום

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ביטי בדיון בהארכת מעצרו, בשבוע שעבר
ביטי בדיון בהארכת מעצרו, בשבוע שעברצילום: אילן אסייג

הפרקליטות הגישה הבוקר (רביעי) כתב אישום נגד רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, על עבירות של מעשים מגונים, איומים והטרדה מינית של תשע קטינות בנות 13 עד 15. בכתב האישום נכתב כי הוא "ניצל באופן בוטה את הערצתן העיוורת של הקטינות לבתו ואת רצונן של הקטינות לזכות בחיבתו ובקרבתו בכל מחיר".

לפי כתב האישום, ביטי ביקש מהמעריצות לבצע מעשים מיניים ולשלוח קובצי קול שבהם הן נשמעות גונחות, שוחח עמן על התנהגותן המינית ושלח להן תמונות וסרטונים שלו מבצע מעשים בעלי אופי מיני. עוד הוא מואשם כי איים על שתיים מהקטינות לאחר שחשפו את המעשים בפני אשתו.

ביטי מואשם שיצר קשר עם הקטינות דרך קבוצת ווטסאפ שהקים למעריצות של בתו בשם "ביטי אימפריה". הוא נהג לפנות אליהן באופן פרטי ולשכנע אותן להוריד את אפליקציית טלגרם שדרכה יוכל לשוחח עמן בסודיות. לפי כתב אישום, בכמה מקרים הוא שלח לבנות 13 ו-14 תמונות של איבר מינו דרך האפליקציה וכן סרטונים.

בבקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים ציינה הפרקליטות כי הקטינות תיארו את השיחות עמו כהזדמנות להתקרב לבתו. "הקטינות היו מוכנות לעשות כל שיבקש, והמשיב ידע וניצל זאת", נכתב. "תחילה, קירב אותן רגשית אליו והחל בשיח פרטי עימן, בהמשך, שכנע אותן להוריד את הטלגרם ואז החל בשיח המיני הבוטה. גם כאשר חלק מהקטינות סירבו לשתף עימו פעולה המשיך המשיב בשלו כמי שאינו יכול לחדול ממעשיו".

אחד החשדות נגד ביטי, ניסיון בעילה אסורה בהסכמה בבת 14, לא נכלל בכתב האישום. במשטרה החליטו שחסרות ראיות כדי להאשימו בכך. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של ביטי עד תום ההליכים.

ביטי ממשיך להכחיש את החשדות נגדו וטוען כי מדובר במסע נקמה של מעריצות שסולקו מקבוצת המעריצות שבניהולו. בחקירתו סיפר ביטי כי מעריצות הציעו לו הצעות מגונות כמה פעמים בתמורה להכנסתן לקבוצת המעריצות, אך הוא סירב.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ