שנה לאחר ששוחרר מהכלא, אביו של אייל גולן נעצר בחשד לביצוע מעשה מגונה

דני ביטון חשוד כי נתן טרמפ לבת 19 וביצע בה מעשים מגונים. מעצרו הוארך עד הערב. עורך דינו: "נשים את הדברים בפרופורציה: נשיקה במצח, נגיעה בברך. אני מצפה להגינות"

נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דני ביטון בבית המשפט המחוזי בירושלים, 2015
נעה שפיגל

דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, נעצר אתמול (שלישי) בחשד לביצוע מעשה מגונה בצעירה בת 19 המתגוררת במרכז. על פי החשד, ביטון, בן 67 מאור עקיבא, הסיע אותה בטרמפ, ובמהלך הנסיעה ביצע בה מעשים מגונים. בבית משפט השלום בחדרה הוארך מעצרו של ביטון עד הערב, על אף בקשת המשטרה לחמישה ימי מעצר.

עו"ד ניר זנו, המייצג את ביטון, אמר בתום הדיון כי מדובר בחשדות ברף הנמוך ביותר בעניין מקרה שאירע לפני כחודש. "בואו נשים את הדברים בפרופורציה - נשיקה בלחי, נשיקה על המצח, נגיעה בברך. זה מה שמייחסים. אני מצפה להגינות תקשורתית ולהגינות של היחידה החוקרת", אמר. הוא הוסיף כי התלונה הוגשה לפני יותר משבועיים, ואולם הלקוח שלו לא נעצר אז.

מעצרו של ביטון מגיע כמעט שנה לאחר שהשתחרר מהכלא בגין עבירות של שידול לזנות וקבלת שירותי זנות מקטינות. בשנת 2015 גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב על ביטון שנתיים מאסר בפועל, בהתאם להסדר הטיעון שנחתם איתו. כמו כן, נקבע כי ביטון יפצה את שלוש המתלוננות שנותרו בכתב האישום נגדו, ב-50 אלף שקל. 

בכתב האישום נגד ביטון נכתב כי הוא "עשה שימוש בקרבתו המשפחתית לאייל, על מנת לקדם מעמדו בקרב מעריצות של אייל ובקרב מכריו, תוך שימוש תחבולני במעריצות הצעירות ותוך התייחסות מבזה ומשפילה כלפיהן, כאילו היו חפץ לסיפוקו ולשירותו, לרבות מאוויו המיניים, כמו גם של מכריו".

עוד נכתב כי ביטון היה מוכוון באופן שיטתי לנערות שאליהן היה מגיע דרך הופעותיו של בנו: "הנאשם נהג באופן שיטתי ותדיר לפגוש במעריצות של אייל, נערות בגילאי 15-20, בהופעות ובתוכניות בהן השתתף אייל, לרבות תוכניות הטלוויזיה 'אייל גולן קורא לך' ו'הכוכב הבא', להציג עצמו כאביו של אייל ולהציע לנערות להיפגש עם אייל, להצטלם עמו ו/או להצטרף אל הנאשם להופעות ותוכניות בהן אייל נטל חלק, והכל תוך ניצול רצונן של הנערות להימצא בקרבת אייל ולחסות בהילה של עולם הזוהר. על בסיס הבטחות אלו, ובמטרה לפגוש באייל ולהיות בקרבתו, נהגו הנערות למסור לנאשם פרטי התקשרות עמן".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ