נעה שפיגל
נעה שפיגל

11 בני נוער מחיפה נעצרו השבוע בחשד שעשקו אשה בשנות ה-70 לחייה במשך כמה חודשים. על פי החשד, חלק מהנערים תקפו אותה מינית. עוד נמסר מהמשטרה כי מדובר באשה חסרת ישע והנערים, בגילים 13 עד 15, ניצלו לפי החשד את מצבה הנפשי וגזלו ממנה מדי חודש את כספי הקצבה החודשיים שלה.

בחקירת המשטרה עלה כי בחלק מהמקרים דרשו הנערים מהאשה סכומי כסף נוספים, וכשלא יכולה היתה להיענות להם, תקפו אותה באלימות ובאלימות מינית.

תשעה מהחשודים שוחררו למעצר בית של חמישה ימים. בית המשפט המחוזי בחיפה הורה להאריך את מעצרו של אחד מהם עד מחר. חשוד נוסף ישוחרר הערב לאחר השלמת פעולות החקירה בעניינו.

עו"ד משה נאמן, המייצג את אחד החשודים מטעם הסניגוריה הציבורית, מסר: "מדובר בקטין בן 14 וחצי ללא עבר פלילי. אני נמצאים בשלבים ראשונים של החקירה וממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה בהקדם". עו"ד ויסאם עראף, שמייצג קטין נוסף מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר כי "מדובר בקטין כבן 15 ללא עבר פלילי. החשדות נגדו בגין עבירות המין הן מלפני למעלה משנה. הקטין מכחיש את כל החשדות ומשתף פעולה עם החוקרים. בית המשפט קיבל את טענותינו והורה על שחרורו של הקטין עד לשעות הערב".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ