מטפלת מאשקלון התעללה בבן תשעה חודשים ותישלח ל-15 חודשי מאסר

המעשים נחשפו לאחר שההורים התקינו מצלמה בבית. המטפלת טענה שפגעה בתינוק בעקבות התעללות שעברה על ידי בן זוגה. ביהמ"ש גזר עליה גם מאסר על תנאי לשנה ופיצוי של 20 אלף שקל

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר 15 חודשי מאסר על תושבת אשקלון שהורשעה בהתעללות בתינוק בן תשעה חודשים. בית המשפט גזר גם מאסר על תנאי של שנה על הנאשמת, בת 25, ששימשה כמטפלת של התינוק, וקבע כי עליה לפצות את משפחתו ב-20 אלף שקל.

לפי כתב האישום, המטפלת הועסקה בחודשים פברואר עד יוני בשנה שעברה, שבהם התעללה בתינוק ונתפסה לאחר שהוריו התקינו מצלמת אבטחה שתיעדה את מעשיה. המטפלת תועדה משליכה צעצוע פלסטיק קשיח על התינוק, כך שהחל לדמם מאפו. בנוסף, המטפלת הפילה בכוונה כמה פעמים את עגלת התינוק, כאשר הוא נמצא בתוכה. המטפלת הותירה את התינוק במצב זה בעודו בוכה.

עוד לפי כתב האישום, המטפלת דחפה את אצבעותיה לגרונו של התינוק וגרמה לו לחבלה בלשון, שבגינה נזקק לטיפול רפואי. במקרה דומה, המטפלת גרמה לתינוק לדמם מהפה. בנוסף, המטפלת לחצה את ראשו של התינוק לעומת הרצפה והטיחה אותו בכוח לתוך העגלה.

בדיון שהתקיים בבית המשפט לפני כשלושה חודשים, המטפלת טענה שפגעה בתינוק בעקבות התעללות שעברה לפני כארבע שנים על ידי בן זוגה. "אני יודעת שלא הייתי צריכה להוציא את זה על התינוק. זה התפרץ לי בלי רצון", אמרה. המטפלת הביעה צער על מעשיה והתנצלה בפני הוריו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ