המשטרה עצרה שבעה חשודים ברצח גרושתו של עד המדינה טל קורקוס

דבורה הירש נרצחה במארס 2016 בחניית ביתה בעת ששהתה במכונית עם ילדיה. בעלה לשעבר, שהעיד נגד העבריין יניב זגורי, נרצח ביוני אשתקד. החשודים, תושבי הדרום, יובאו היום להארכת מעצרם

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זירת הרצח של הירש, ב-2016
זירת הרצח של הירש, ב-2016צילום: אליהו הרשקוביץ

שבעה תושבי הדרום נעצרו לפנות בוקר (רביעי) בחשד למעורבות ברצח דבורה הירש, גרושתו של עד המדינה לשעבר טל קורקוס. הירש נרצחה במארס 2016 מחוץ לביתה בבאר שבע. החשודים שנעצרו הועברו לחקירה ביחידה המרכזית בבאר שבע, והם יובאו היום לבית משפט השלום בעיר, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

דבורה הירש

הירש נרצחה בעת שהיתה במכוניתה עם ילדיה בחניית ביתם, הנמצאת כ-500 מטרים מתחנת מחוז דרום של המשטרה. לאחר הרצח נחקרו כמה אנשים בפרשה, אולם המשטרה לא הצליחה לפענחה. בחודשים האחרונים חידשה המשטרה את צו איסור הפרסום בפרשה.

קורקוס, בעלה לשעבר של הירש, עבד עבור העבריין ניבי זגורי אך לבסוף שימש עד מדינה נגדו. לאחר שמסר את עדותו נכנסה המשפחה לתוכנית להגנת עדים, אולם בשל חוסר התאמה לתוכנית הם החליטו לצאת ממנה ושבו לארץ. בזמן הרצח של הירש שהה קורקוס במעצר.

ביוני אשתקד נרצח קורקוס מחוץ לדירת הימורים באשקלון. המשטרה הצליחה להביא להסגרתו של זגורי מסין, שם שהה לאחר רציחתה של הירש, והוא הואשם ברציחתו של קורקוס יחד עם ראש ארגון הפשיעה מיכאל מור.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ