בית המשפט יכריע היום את דינו של הנאשם בהפצת תמונות העירום של שרון פרי

סאבר אבו עצא מואשם בפגיעה בפרטיות והטרדה מינית באמצעות פרסום והפצה ובפריצה לרכב. לפי כתב האישום, הוא הפיץ באינסטגרם תמונות עירום של פרי מהטלפון הנייד שלה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בית משפט השלום בבאר שבע יפרסם היום (חמישי) את הכרעת הדין בעניין תושב תל שבע שהואשם בפריצה לרכבה של שדרנית הספורט שרון פרי ובהפצת תמונות אינטימיות שלה. סאבר אבו עצא, תושב שגב שלום בן 27, מואשם בעבירות של פגיעה בפרטיות והטרדה מינית באמצעות פרסום והפצה, פריצה לרכב, גניבה, חדירה לחומר מחשב כדי לבצע עבירה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו והשמדת ראיה.

בחודש ספטמבר לפני שנתיים שהתה פרי בחוף ים באשקלון והשאירה ברכבה את תיקה האישי ובו ארנק וטלפון נייד. לפי כתב האישום, אבו עצא ניצל את העובדה שפרי לא היתה ליד מכוניתה, נכנס אליה ולקח את תיקה. סמוך לשעה שמונה בערב נכנס אל חשבון הפייסבוק שלה והחל להתכתב עם מכריה. כשעה לאחר מכן, נכנס אבו עצא לחשבון האינסטגרם של פרי והעלה תמונות עירום שלה מהמכשיר הנייד.

החשוד (משמאל) בדיון בבית משפט השלום בבאר שבע, ב-2016
החשוד (משמאל) בדיון בבית משפט השלום בבאר שבע, ב-2016צילום: אליהו הרשקוביץ

לפי כתב האישום, למחרת אתחל אבו עצא את הטלפון הנייד ומכר אותו לקטין מתל שבע. הוא נעצר לאחר מרדף, במהלכו פגע בניידות משטרה. בחקירתו השמיד אבו עצא את הטלפון הנייד שלו אחרי שחוקר השאיר אותו מונח על שולחן.

אבו עצא מכחיש כי הוא פרץ לרכב של פרי, גנב את תיקה והפיץ את תמונותיה. במשפט, טען אבו עצא כי ביום גניבת התיק הוא הלווה לאחיו ואליד את הרכב. לדברי אבו עצא, אחיו אמר שבכוונתו לנסוע לקריית גת ולים, והוא נשאר בביתו.

אבו עצא טען כי למחרת אחיו ושניים ממכריו הציעו לו לרכוש כבש ושני מכשירי טלפון, אייפון וסמסונג מהדגם שהיה לפרי. לדבריו, הוא רכש את הטלפונים ב-800 שקלים ומכר אותם באותו יום בתל-שבע ובשגב שלום. עם זאת, המשטרה מצאה הודעה מיום גניבת הטלפון שבה הציעה אשתו של אבו עצא לאחותה לרכוש מכשיר מהדגם שנגנב לפרי. אבו עצא אמר כי מדובר ב"צירוף מקרים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ