המשטרה מחפשת את מפיץ תמונות העירום של שרון פרי; חשד כי נמלט

סאבר אבו עצא, שהורשע במעשה ביום חמישי שעבר, סירב להיכנס לאולם בית המשפט ועזב את המקום. הוא הורשע בפריצה לרכבה של השדרנית ובגניבת הטלפון הנייד שלה ובו התמונות

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עצא ועורך דינו בבית משפט השלום בבאר שבע, ב-2016
עצא ועורך דינו בבית משפט השלום בבאר שבע, ב-2016צילום: אליהו הרשקוביץ

המשטרה פועלת בימים האחרונים לאיתור מפיץ תמונות העירום של השדרנית שרון פרי, לאחר שהורשע במעשה בשבוע שעבר, ונבדק חשד כי נמלט. נגד סאבר אבו עצא, תושב תל שבע, הוצא צו מעצר, לאחר שעזב ביום חמישי את בית משפט השלום בבאר שבע.

אבו עצא סירב להיכנס לאולם הדיונים בבית המשפט לשמיעת הכרעת דינו, מכיוון שלא רצה להיתקל בצלמי עיתונות שהמתינו מחוץ לאולם. בעקבות סירובו הוציא השופט דניאל בן טולילה צו מעצר מיידי. מאחר שאבו עצא עזב את המקום על דעת עצמו, השופט הודיע כי הצו יבוצע על ידי המשטרה ולא על ידי משמר בתי המשפט.

על פי הפרקליטות, אבו עצא אמור להימצא במעצר בית בביתו, לאחר ששוחרר ממעצר של יותר משנה, בדצמבר 2017. ואולם, מאז יום חמישי המשטרה אינה מצליחה לאתרו, אף שערכה ביקורים בביתו וכן פעולות נוספות לאיתורו.

אבו עצא, בן 27, הורשע בעבירות של פגיעה בפרטיות והטרדה מינית באמצעות פרסום והפצה, פריצה לרכב, גניבה, חדירה לחומרי מחשב כדי לבצע עבירה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו והשמדת ראיה. בחקירותיו ובעדותו בבית המשפט שינה אבו עצא את גרסתו. לפי גרסתו האחרונה, הוא לא נכח באשקלון ביום גניבת הטלפון הנייד של פרי ב-2016. עוד טען אבו עצא כי אחיו הצעיר מכר לו את המכשיר.

בספטמבר 2016 שהתה פרי בחוף ים באשקלון והשאירה ברכבה את תיקה האישי ובו ארנק וטלפון נייד. לפי כתב האישום שהוגש נגדו באותו חודש, אבו עצא ניצל את העובדה שפרי לא היתה ליד מכוניתה, פרץ לתוכה ולקח את תיקה. עוד נכתב כי אבו עצא נכנס אל חשבון הפייסבוק של פרי והחל להתכתב עם מכריה. כשעה לאחר מכן, נכנס לחשבון האינסטגרם של פרי והעלה תמונות עירום שלה מהמכשיר הנייד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ