ראש ארגון הפשע יניב זגורי חשוד במעורבות ברצח גרושתו של עד המדינה טל קורקוס

סנגורו של זגורי אמר כי מרשו מכחיש את המיוחס לו. גרושתו של קורקוס, דבורה הירש, נרצחה לפני כשנתיים בעת שהיתה במכוניתה עם ילדיה. זגורי כבר עצור והואשם ברצח קורקוס עצמו

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זירת הרצח של הירש, ב-2016
אלמוג בן זכרי

ראש ארגון הפשע יניב זגורי חשוד במעורבות ברצח דבורה הירש, גרושתו של עד המדינה לשעבר טל קורקוס. בנוסף לו נעצר היום (שני) אדם נוסף בחשד למעורבות במעשה. בית משפט השלום בבאר שבע האריך בצהריים את מעצרו של זגורי עד יום שני הקרוב, ואת מעצרו של החשוד השני עד יום חמישי. זגורי כבר נמצא במעצר מספר חודשים לאחר שנחשד, ובהמשך הואשם, ברצח קורקוס עצמו.

דבורה הירש

מהמשטרה נמסר: "לא מן הנמנע כי במהלך היום, ובהתאם לממצאי חקירתם, תבקש המשטרה את המשך מעצרם וייתכנו אף מעצרים נוספים של חשודים". בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על פרטי החקירה. סנגורו של ראש ארגון הפשע, עו"ד אורי בן נתן, אמר: "מרשי מכחיש את החשדות נגדו. אין לו כל חלק במעשה. ביום האירוע, כזכור, הוא תושאל על ידי חוקרי המשטרה ואפילו לא נעצר".

בשבוע שעבר נעצרו שבעה תושבים מהדרום בחשד למעורבות ברצח הירש במארס 2016. הירש נרצחה בבאר שבע בעת שהיתה במכוניתה עם ילדיה בחניית ביתם, הנמצאת כ-500 מטרים מתחנת מחוז דרום של המשטרה. לאחר הרצח נחקרו כמה אנשים בפרשה, אולם המשטרה לא הצליחה לפענחה. בחודשים האחרונים חידשה המשטרה את צו איסור הפרסום בפרשה.

קורקוס, בעלה לשעבר של הירש, עבד עבור העבריין יניב זגורי אך לבסוף שימש עד מדינה נגדו. לאחר שמסר את עדותו נכנסה המשפחה לתוכנית להגנת עדים, אולם בשל חוסר התאמה לתוכנית הם החליטו לצאת ממנה ושבו לארץ. בזמן הרצח של הירש שהה קורקוס במעצר.

ביוני אשתקד נרצח קורקוס מחוץ לדירת הימורים באשקלון. המשטרה הצליחה להביא להסגרתו של זגורי מסין, שם שהה לאחר רציחתה של הירש, והוא הואשם ברציחתו של קורקוס יחד עם ראש ארגון הפשיעה מיכאל מור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ