שבע שנות מאסר נגזרו על המורה לריקוד יניב קקון, שתקף מינית שתיים מתלמידותיו

קקון, תושב כרמיאל, הורשע שאנס אחת מהן וביצע בה מעשה סדום ומעשה מגונה, וניסה לבצע מעשה סדום בשנייה, כשהיו שתיהן קטינות. עורכת דינו הודיעה כי תערער על גזר הדין

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קקון בבית המשפט, בשנה שעברה
נעה שפיגל
נעה שפיגל

שבע שנות מאסר בפועל נגזרו היום (שני) על יניב קקון, מורה למחול שהורשע בביצוע עבירות מין בשתיים מתלמידותיו. קקון, בן 36, ישלם לשתיים פיצויים בסך של 80 אלף שקל במצטבר.

קקון נעצר בשנה שעברה והורשע בינואר האחרון במסגרת הסדר טיעון בעבירות של אונס, מעשה סדום ומעשה מגונה בנוגע למתלוננת שהיתה בת 15 בעת ביצוע המעשים, בשלהי 2016. בנוסף, הוא הורשע בניסיון למעשה סדום תוך ניצול יחסי מרות ומעשה מגונה בקטינה תוך ניצול יחסי מרות במתלוננת שהיתה בת 16 ב-2010, כשאירעו המעשים.

עו"ד עידית רייכרט, המייצגת את קקון, מסרה היום: "בית המשפט דחה את בקשת המאשימה להחמיר עם הנאשם ולהטיל עליו עונש מאסר דו ספרתי, ומצא כי יש להתחשב בנטילת האחריות המלאה, בהליך השיקום שנרתם אליו הנאשם, בהבעת החרטה ובהמלצות גורמי הטיפול השונים.

"העונש שהוטל על מרשי קשה לעיכול ודאי למי שזו מעידתו הראשונה אולם יכול היה להיות חמור פי כמה לו היתה מתקבלת כאמור עמדת המאשימה. עם זאת, צר לנו כי הדרך השיקומית הארוכה והכנה שעבר הנאשם לא זכתה למלוא המשקל הראוי והמכובד כשלדעתינו היה נכון לסטות  ממדיניות הענישה במקרה מיוחד זה. לכן ובשל כל הנסיבות המקילות המפורטות בגזר הדין בהחלט נגיש ערעור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ