"לקחתי סכין וקרעתי להן ת'גרון": תושב יפו מואשם ברצח שתי אחיותיו

כתב אישום הוגש נגד פאדי מאלוק, בגין דקירתן למוות של אחיותיו חאית ונורה בחודש שעבר. בעבר הוא הורשע פעמיים באיומים כלפי אחת מהן, ולאחר התקרית התקשר למשטרה והודה ברצח

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מאלוק בהגשת כתב האישום, היום
רויטל חובל
רויטל חובל

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) נגד פאדי מאלוק, תושב תל אביב בן 24, בגין רצח שתי אחיותיו חאית ונורה, ופציעה של בן משפחה נוסף. השתיים נמצאו במיטותיהן בחודש שעבר עם סימני דקירה, ועל פי הפרקליטות המניע לרצח היה סכסוך בין מאלוק לשתי אחיותיו על אורח חייהן.

האחיות חאית ונורה מאלוק

בכתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, נטען כי מאלוק השתמש בסכין עם להב באורך של 19.5 ס"מ כדי לדקור את השתיים בשעות הבוקר המוקדמות, לאחר הסעודה שלפני צום הרמדאן. בעבר הוא הורשע באיומים כלפי חאית, ובעבירות נוספות שבגינן ריצה עונש מאסר. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

לפי הפרקליטות, בתחילה נדקרה חאית בצווארה, בפניה ובזרועה. כשאחיהם של השניים שמע את המתרחש הוא ביקש ממאלוק לעצור. לאחר מכן המשיך מאלוק לחדר נוסף, שבו ישנו אחותו נורה, בנה ובנה של חאית. הוא דקר את נורה תוך שהוא צועק "תמותי, תמותי". גם האם ביקשה ממנו לחדול ממעשיו, אך הוא סירב, ופצע קרוב משפחה נוסף. לבסוף תפס אותו אחיו מוסטפה ולקח ממנו את הסכין.

רצח מדרגה ראשונה: מעקב "הארץ" אחר עשרות מקרי הרצח של נשים על ידי בני משפחותיהן

כוחות משטרה ומז"פ בזירת הרצח בדירה ביפו, בחודש שעברצילום: תומר אפלבאום

לאחר הדקירות, התקשר מאלוק למוקד 100 של המשטרה והודה במעשה: "שלום, קוראים לי פאדי מאלוק ורצחתי את שתי האחיות שלי. הן ישנו והסכסוך הזה מזמן. לקחתי סכין וקרעתי להן ת'גרון". שוטר שהגיע למקום אמר כי מאלוק הושיט לו את ידיו למעצר ואמר: "אני רצחתי אותן, אני לא יכול לסבול. אני מרגיש חנוק, לא יכול לנשום. הן עושות לי דווקא, יוצאות עם גברים ומראות לי את זה, ומנסות לעצבן אותי".

בחקירתו במשטרה, טען מאלוק כי אינו זוכר את פרטי התקרית, ומסר: "ראיתי רק שחור ושמעתי את אחי מוסטפה צועק נתתי לו את הסכין, הסכין הייתה אצלו ביד התעוררתי ככה וראיתי שכל הבית היה בדם והילד הקטן היה בדם. אחרי שראיתי את אשתי בוכה התקשרתי למשטרה ישר, אני מצטער מאוד, מאוד מצטער על מה שעשיתי".

בני המשפחה שנכחו בדירה העידו אף הם על הרצח. אחת מקרובות המשפחה סיפרה שכמה ימים לפני האירוע, אמר מאלוק: "חכי תראי, הרמאדן הזה יהיה הרמאדן הכי שחור בחיים שלהן".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ